Produkty ACTIVE to prawdziwe cuda mocy. Ekstrakt z liści azjatyckiego drzewa Ginkgo biloba rozwija się tutaj. Ta niezwykła naturalna baza działa ochronnie na komórki i wspomaga krążenie krwi. W medycynie azjatyckiej efekt jest znany od ponad 1000 lat. Odrasta włos, włosy stają się pełne i mocne. Produkty ACTIVE mają świeży zapach drewna i mięty z przyjemnie stymulującą nutą lawendy.

OŻYWCZA PIELĘGNACJA SKÓRY GŁOWY I WŁOSÓW

Jeśli skóra głowy jest słabo ukrwiona, transport składników odżywczych do cebulki włosów może zostać ograniczony, a wzrost włosów może zostać zmniejszony - włosy stają się cienkie lub słabe. Seria ACTIVE aktywuje dopływ składników odżywczych do cebulki włosów i zapobiega zaburzeniom krążenia. Rezultat: Stymulowany jest wzrost włosów, skóra głowy poprawia krążenie krwi, a włosy są zauważalnie pełniejsze.

AKTYWNY SZAMPON ODŚWIEŻAJĄCY

ACTIVE Refresh Shampoo to szampon rewitalizujący z chłodzącym mentolem i Ginkgo biloba. Ten szampon działa jak „budzenie”: odświeża, orzeźwia i nadaje włosom pełnię. Substancje myjące są ekstrahowane z oleju kokosowego.

Zastosowanie: Rozprowadź niewielką ilość równomiernie w mokrych włosach, pozwól na chwilę wchłonąć, zemulguj, a następnie dokładnie spłucz.

AKTYWNY PŁYN GINKGO ENERGETICUM

Ginkgo Energeticum aktywuje dostarczanie składników odżywczych do cebulek włosów poprzez promowanie mikrokrążenia. Wzrost włosów jest stymulowany i pomaga zapobiegać wypadaniu włosów. AKTYWNY Ginkgo Energeticum działa również zapobiegawczo na podrażnienia skóry głowy, wysokie wydzielanie sebum, łupież lub swędzenie skóry głowy. Tokoferol ma działanie ochronne na komórki, pantenol nadaje włosom zauważalnie więcej ciała.

Zastosowanie: Po umyciu szamponem, nałóż 1 kroplę pipety na skórę głowy kropla po kropli. Następnie delikatnie masuj. Nie płucz. Krążenie skóry głowy jest natychmiast stymulowane. Stosuj 1-3 razy w tygodniu.

KONTAKT:

Biuro

Doradcy Handlowi

GLYNT_Logo Wort-Bildmarke_negativ.png

Wyłącznym dystrybutorem marki w Polsce jest sieć franczyzowa firmy EKF sp. k. (Ekskluzywne Kosmetyki Fryzjerskie) z siedzibą w Szczecinie przy ul. Wojciechowskiego 3. Szczegółowe dane na temat sieci uzyskasz tutaj: www.ekf24.pl oraz śledź naszego facebook'a EKF24.