Wyłącznym dystrybutorem marki w Polsce jest sieć franczyzowa firmy EKF sp. k. (Ekskluzywne Kosmetyki Fryzjerskie) z siedzibą w Szczecinie przy ul. Wojciechowskiego 3. Szczegółowe dane na temat sieci uzyskasz tutaj: www.ekf24.pl oraz śledź naszego facebook'a EKF24. 

Tekstura i design zapewniają fryzurze idealne wykończenie i bardzo indywidualny wygląd.

Nowoczesne fryzury to przede wszystkim różnorodność i indywidualność. Produkty GLYNT Texture oferują idealne i bardzo indywidualne wykończenie każdej struktury włosów - od matowych po delikatnie oswojone, od strukturalnych po obszerne modelowane. Każdy styl jest indywidualny i łatwy do zdefiniowania na nowo.

Prawie żadne włosy nie są tak wymagające, jak delikatne włosy. Ze względu na delikatną strukturę jest szczególnie wrażliwy i szybko traci moc. Dlatego cienkie włosy wymagają pielęgnacji, która je buduje i wzmacnia. 

Seria VOLUME spełnia te wymagania: anaboliczny i głęboko oczyszczający szampon, zagęszczająca włosy odżywka i mocna odżywka do włosów zapewniają natychmiastową pełnię i jedwabisty połysk bez obciążania.

Produkty VOLUME są prawdziwymi obowiązkami dla cienkich włosów. 

MANGALA to seria środków łączących pielęgnację i odświeżenie kolorów. Bez względu na to, czy są to włosy farbowane, czy nie farbowane:
środki do barwienia MANGALA odświeżają kolor włosów, dopracowują na życzenie lub wzmacniają odcień i utrzymują świeży kolor włosów między dwiema sesjami farbowania w salonie, jak w dzień po koloryzacji.

Środki do farbowania MANGALA odświeżają również kolor włosów między wizytami w salonie. Dla koloru włosów, który jest zawsze promiennie piękny.