top of page
header_relaunch.jpg

#GLYNT 
BRANDNEW

Jeśli chcesz zadbać o swoje włosy i utrzymać je zdrowe, musisz wiedzieć czego potrzebują. W GLYNT łączymy to, co najlepsze
w przyrodzie i nauce. Z wielką pasją, wieloletnim doświadczeniem
i intensywnymi badaniami tworzymy produkty do włosów i skóry głowy, które są atrakcyjne zarówno dla profesjonalistów,
jak i konsumentów.

NOWA DROGA GLYNT

Animation_Bildmarke_grau_150x150.gif
bg_trenner_relaunch-deign_parallax_test.

DESIGN

NOWY LOOK GLYNT

WIĘCEJ EMOCJI

Kolor opakowania wywołuje pierwsze emocje. Do tej pory wszystkie szampony i produkty pielęgnacyjne GLYNT, a także produkty do stylizacji i wykończenia miały jednolity kolor opakowania. W przyszłości zróżnicowanie kolorystycznie ułatwi rozpoznanie ulubionego produkty. Każdy segment produktów opowiada własną historię. 

img_packshots_emotionen_mobile.gif
bg_trenner_relaunch-nachhaltigkeit_paral

EKOSYSTEM

RÓWNOWAGA W ROZWOJU

Pragnienie bardziej zrównoważonego stylu życia doprowadziło do przemyśleń w wielu dziedzinach. Zmiany klimatyczne i kwestie środowiskowe, takie jak zanieczyszczanie oceanów, są dla nas poważnym problemem. Przyszłość powinna być drogą do ekologicznie odpowiedzialnych działań - dlatego już przy opracowywaniu naszych produktów zwracaliśmy szczególną uwagę na zrównoważony rozwój. 

PRODUKTY GLYNT - DROGA DO ZIELONYCH RECEPTUR

Gif_Animation_Icon_Cruelty-free_small.gi

Nowe receptury zostały stworzone pod ścisłym uwzględnieniem różnych kryteriów: Dbamy o cały ekosystem na naszej drodze, tworząc produkty, które są w równym stopniu kompatybilne z człowiekiem i środowiskiem.

Gif_Animation_Icon_vegan.gif

Z kilkoma wyjątkami produkty GLYNT są wegańskie. Możesz łatwo stwierdzić, czy produkt jest wegański, patrząc na symbol na opakowaniu, który wskazuje o wegańskim pochodzeniu wszystkich składników.  W przypadku kilku produktów niewegańskich wyraźnie zwracamy uwagę na  pełną szacunku i delikatną ekstrakcję składników aktywnych. 

Gif_Animation_Icon_Derma.gif

Formuła produktów do włosów lub skóry głowy musi być szczególnie kompatybilna. Skóra jest największym żywym organem człowieka i natychmiast reaguje na nietolerancję lub nadmierny stres. Dlatego produkty GLYNT są testowane dermatologicznie i są klasyfikowane jako doskonale kompatybilne. 

Gif_Animation_Icon_fragrances_sm.gif

Receptury GLYNT przekonują nie tylko swoim wykonaniem, ale także specjalnymi kompozycjami zapachowymi. Powstają one w Grasse na południu Francji, w centrum naturalnych esencji zapachowych, w środku Prowansji. Wszystkie zapachy GLYNT są szczególnie harmonijne, lekko skoncentrowane i bardzo dobrze tolerowane. 

bg_trenner_relaunch-verpackungen_paralla

EKOSYSTEM

RÓWNOWAGA W ROZWOJU

Odpowiedzialne działanie jest również najwyższym priorytetem GLYNT, jeśli chodzi o pakowanie. Przekonwertowaliśmy już dużą część naszych butelek, tubek i słoików na materiały z recyklingu, które również po użyciu mogą zostać poddane recyklingowi, a zatem są wykorzystywane w cyklu zamkniętym.

icon_recycling_.gif

Ty również możesz podjąć działania, zamykając cykl recyklingu: Umieść puste butelki w żółtym koszu do recyklingu, aby  opakowanie mogło zostać ponownie wykorzystane w przyszłości do nowej butelki GLYNT.

NOWY GLYNT

Video_Thumb.jpg

NOWY DESIGN W TWOIM SALONIE?

Zapytaj swojego doradcę, zadzwoń do nas pod numer 533 309 065 lub wyślij maila: biuro@ekf24.pl

bottom of page