Slider_blizzard-scaled.jpg

ŚWIEŻY STYL

W 5 SEKUND

Sypka, lekka objętość od nasady i jedwabiście matowe wykończenie - BLIZZARD Ice Spray jest idealny do modnego, swobodnego wyglądu. 

Suche szampony od lat należą do najlepiej sprzedających się produktów do włosów wśród konsumentów. BLIZZARD Ice Spray zapewnia szybkie odświeżenie w domu, ale jest popularnym narzędziem do stylizacji jedwabistego, matowego wyglądu w salonie. 

NOWA RECEPTURA

Jeszcze drobniejsza skrobia ryżowa od BLIZZARD Ice Spray - mgiełka wydobywa się z dyszy dokładnie. Można ją rozprowadzić jeszcze bardziej równomiernie i nie pozostawia białego osadu na włosach. 

ICE, ICE,

BABY

W DOMU JAKO SUCHY SZAMPON 

praktycznie w każdej łazience znajdziesz stojący w szafce suchy szampon. Dzięki swojej formule BLIZZARD Ice Spray jest idealny do odświeżania, gdy brakuje nam czasu. 

W SALONIE JAKO SPRAY DO STYLIZACJI

BLIZZARD Ice Spray to fajna alternatywa dla nowoczesnych, wygodnych stylizacji. Dzięki nowej recepturze jest to produkt zapewniający włosom lekkość - idealny do codziennych stylizacji.

KONTAKT:

Biuro

Doradcy Handlowi

Wyłącznym dystrybutorem marki w Polsce jest sieć franczyzowa firmy EKF sp. k. (Ekskluzywne Kosmetyki Fryzjerskie) z siedzibą w Szczecinie przy ul. Wojciechowskiego 3. Szczegółowe dane na temat sieci uzyskasz tutaj: www.ekf24.pl oraz śledź naszego facebook'a EKF24.