bg_beauty-caribbean-spray-wax.jpg

WOSK W SPRAYU W PUSZCE

Kreatywne fryzury w kilka sekund! Wosk doskonale nadaje się do nadania fryzurze definicji i stylu w mgnieniu oka. Dzięki błyszczącemu  wykończeniu swobodny look jednocześnie prezentuje się z klasą. Zrewolucjonowaliśmy te zalety. W GLYNT wosk jest dostępny w formie sprayu! 

CARIBBEAN Spray Wax to szczególnie przyjazny dla użytkownika wosk w sprayu, który umożliwia kreatywne, wyraziste stylizacje. Ten bohater stylizacji nadaje się do wszystkich długości i typów włosów. Kontrolujące działanie wosku do włosów łączy się z prostym nałożeniem sprayu. Wosk o wyrafinowanej, utradrobnej teksturze z mikrokrystalicznym woskiem daje wystarczająco dużo czasu na wymodelowanie pożądanej fryzury oraz zapewnia jedwabiste wykończenie i strukturalne utrwalenie. Prosta obsługa sprawia, że produkt jest modnym bohaterem stylizacji!

UŻYCIE

Dobrze wstrząśnij puszką, a następnie spryskaj włosy od nasady i na całej długości z odległości 30 cm. Równomiernie rozprowadź na suchych włosach. Następnie włosy możesz ułożyć w dowolny sposób.

Wskazówki dotyczące stylizacji: wmasuj wosk okrężnymi ruchami, owiń pojedyncze pasemka wokół palców, potrząśnij nimi lub ugniataj włosy nad głową. 

KONTAKT:

Biuro

Doradcy Handlowi

Wyłącznym dystrybutorem marki w Polsce jest sieć franczyzowa firmy EKF sp. k. (Ekskluzywne Kosmetyki Fryzjerskie) z siedzibą w Szczecinie przy ul. Wojciechowskiego 3. Szczegółowe dane na temat sieci uzyskasz tutaj: www.ekf24.pl oraz śledź naszego facebook'a EKF24.