Wyłącznym dystrybutorem marki w Polsce jest sieć franczyzowa firmy EKF sp. k. (Ekskluzywne Kosmetyki Fryzjerskie) z siedzibą w Szczecinie przy ul. Wojciechowskiego 3. Szczegółowe dane na temat sieci uzyskasz tutaj: www.ekf24.pl oraz śledź naszego facebook'a EKF24. 

DLACZEGO SALONY WYBIERAJĄ MARKĘ GLYNT?

PUNKTUJ Z GLYNT

Każdy klient otrzymuje punkty za zakupy określonej grupy towarów.Punkty wymienia na gadżety lub narzędzia do pracy.

Jest to oferta dla każdego naszego klienta - tego dużego jak i tego małego. W celu ułatwienia wyboru, stworzyliśmy katalog w którym znajdują się wszystkie gadżety, które objęte są punktacją. Punkty podliczane za każdy kwartał i sumują się przez cały rok. Możesz je także "wydać" w każdej chwili na upominki z katalogu.

SALONY FIRMOWE

Salony firmowe otrzymują specjalny budżet marketingowy. Jest on uzależniony od wielkości zakupów dokonanych w danym miesiącu. Celem budżetu marketingowego jest jak sama nazwa wskazuje - wsparcie marketingowe salonu. Budżet ten pokrywa narzędzia wspierające promocję salonu na rynku lokalnym, rozwój odsprzedaży salonu oraz wsparcie reklamowe salonu. W efekcie powoduje to, że salony firmowe mają dużo atrakcji dla swoich klientów oraz promcji towarowych.

WSPARCIE MARKETINGOWE

Możemy pochwalić się prawdopodobnie największym zasobem narzędzi marketingowych, które dobrze zastosowane zmienią obraz Twojego biznesu jakim jest Salon Fryzjerski. Od kart lojalnościowych dla Twoich klientów, przez ulotki porady, broszury, katalogi, instrukcje, stojaki na ulotki i naklejki, parasolki czy długopisy a nawet proste gadżety. Wszystko to po to aby Twój biznes był rozpoznawalny i profesjonalny. To wszystko także ma wpływ na to jak widzą Cię Twoi klienci oraz jaki zasięg masz w sieciach społecznościowych.

INSPIRACJE FRYZJERSKIE GLYNT

Nasza rodzina GLYNT dzieli się swoimi inspiracjami oraz wspiera nawzajem. W tym celu stworzyliśmy tajną grupę GLYNT gdzie wszyscy spotykamy się razem. Tutaj nie ma ograniczeń. Praca, pasja, inspiracje, szczęście, porady oraz receptury! Dołączysz do naszej grupy?

WEGAN

Wszystkie produkty oparte są o wegański skład. Nie testujemy na zwierzętach a nasze receptury pochodzą z naszego szwajcarskiego laboratorium - stąd w nazwie - SWISS FORMULA