KONTAKT:

Biuro

Doradcy Handlowi

DODATKI:

Aktualności

Wydarzenia

Szkolenia

Platforma VOD

BLOG

KARIERA

GLYNT_Logo Wort-Bildmarke_negativ.png

Wyłącznym dystrybutorem marki w Polsce jest sieć franczyzowa firmy EKF sp. k. (Ekskluzywne Kosmetyki Fryzjerskie) z siedzibą w Szczecinie przy ul. Wojciechowskiego 3. Szczegółowe dane na temat sieci uzyskasz tutaj: www.ekf24.pl oraz śledź naszego facebook'a EKF24. 

DLACZEGO SALONY WYBIERAJĄ MARKĘ GLYNT?

... zwroty kwartalne. Nasz marketing jest obszerny a Twój salon będzie lśnił w profesjonalne dodatki naszej marki. Każdy klient ma naliczane punkty za zakupy czy tego chce czy nie.

Punkty oraz ...

Nasze szkolenia są zaplanowane na minimum 6 miesięcy do przodu. Jako nasz klient zawsze wiesz gdzie i kiedy bedą szkolenia do których możesz dołączyć

Zaplanuj szkolenia

Oferta dla salonów firmowych to pełne wsparcie marketingowe oraz szkoleniowe. Zostań salonem firmowym marki GLYNT i zobacz jak pomożemy wyróżnić Ci się na rynku!

Profesjonalizm

Wspieramy naszych klientów specjalnymi dodatkami ekspozycyjnymi, tak aby Twój salon zarabiał jeszcze więcej. Pilnujemy cen w internecie i gwarantujemy Wam odpowiednią marżę w odsprzedaży. PRODUKTY PROFESJONALNE NIE ZNAJDUJĄ SIĘ SPRZEDAŻY INTERNETOWEJ!

Salon to także sklep

Dla naszych klientów prowadzimy specjalną grupę "Inspiracje Fryzjerskie GLYNT" gdzie otrzymujecie specjalne oferty, inspiracje oraz darmowe wsparcie instruktorów oraz gotowe receptury na świetne kolory!

Rodzina #glynt

Dla naszych klientów prowadzimy szkolenia oraz warsztaty indywidualne w małych grupach. Rozwiązujemy indywidualne potrzeby oraz prowadzimy szkolenia z zakresu binzesu w Twoim salonie.

Wiedza to klucz

SZKOLENIA

VIDEO ONLINE

PLATFORMA VOD GDZIE ZNAJDZIESZ WSZYSTKO CO NIEZBĘDNE