DLACZEGO SALONY WYBIERAJĄ MARKĘ GLYNT?

dropshipping_ubran_1.png

DROPSHIPPING

Czym jest DROPSHIPPING? Zarabiaj, sprzedając kosmetyki swoim klientom! Nie musisz posiadać stoku magazynowego, bo wszystkie produkty wychodzą od nas. Możesz posiadać swój sklep internetowy, ale to jest tylko dodatkowa opcja.

PUNKTY

Po dołączeniu do naszych klientów od razu bierzesz udział w programie lojalnościowym. Rób zakupy, zbierając przy tym punkty, które następnie możesz wydawać na kosmetyki lub akcesoria!

SALONY FIRMOWE

Twój salon fryzjerski może zostać salonem firmowym GLYNT. Oferta dla salonów firmowych to pełne wsparcie marketingowe oraz szkoleniowe. Pomożemy wyróżnić Cię na rynku.

RODZINA GLYNT

Specjalnie dla naszych klientów posiadamy prywatną grupę na Facebooku. Znajduje się na niej pełne wsparcie marketingowe, szkoleniowe, specjalne oferty, oraz darmowa wiedza instruktorów.

SZKOLENIA

Skorzystaj z naszych szkoleń, które stale planujemy! Wybierz to, które Cię interesuje. Zdobywaj wiedzę na szkoleniach grupowych lub indywidualnych w Twoim salonie. 

MARKETING

Zadbamy o Twój marketing. Nie musisz się przejmować projektowaniem ulotek, cenników czy wizytówek, bo to wszystko załatwimy za Ciebie! Wyróżnij się spośród konkurencji profesjonalnym marketingiem.

ODSPRZEDAŻ

Wspieramy naszych klientów specjalnymi dodatkami ekspozycyjnymi tak, aby Twój salon zarabiał więcej. Pilnujemy cen w Internecie i gwarantujemy odpowiednią marżę w odsprzedaży.