DORADCA

HANDLOWY

oferta pracy

Poszukujemy kandydatów, którzy rozwiną nasz zespół oraz razem z nami będą realizować swoje prywatne cele i marzenia. Ponieważ jesteśmy firmą nastawioną na ludzi i zdajemy sobie sprawę z tego, że to oni Tworzą tą firmę, najpierw stawiamy na naszych pracowników. W myśl Richarda Bransona - "zadbaj o swoich pracowników a oni zadbają o klientów." Ta metoda połączona z system wolności turkusowej sprawia, że mamy najlepszą obsługę klienta w branży. 

Nasi doradcy handlowi reprezentują markę GLYNT. Jest to międzynarodowan marka produkcji Niemieckiej. Zdobyła nagrodę najlepszej marki fryzjerskiej w Niemczech i powtarza ten tytuł od 7 lat. Wyniki można sprawdzić na niemieckiej stornie Frisuer Intern i zobaczyć jakie kategorie były brane pod uwagę. Jedną z nich jest właśnie obsługa klienta. Nasz zespół dumnie reprezentuje producenta na rynku polskim skrupulatnie wdrażając jego standardy jakości oraz obsługi. Jesteśmy dumni móc reprezentować taki brand.

Marka GLYNT jest marką prywatną, która posiada własne laboratoria w Szwajcarii a produkcja jest wykonywana w siedzibie firmy w Hamburgu. To profesjonalna, wegańska niemiecka marka, oparta o szwajcarskie receptury. Więcej już chyba nie trzeba nic dodawać.

Nasza firma oferuje swobodę w formie zatrudnienia. To Ty o tym decydujesz, bo przecież to Twoje pieniądze, jakie będziesz zarabiać, więc to Ty zdecyduj jaka forma zatrudnienia jest dla Ciebie najbardziej odpowiednia. Przestawiamy Ci transparentnie wszystkie plusy i minusy pracy w formach: 

1. samozatrudnienia,

2. kontraktu czy

3. pełnomocnictwa.

Każda z nich ma inne opodatkowanie oraz inne wartości. Wybierz te, które dla Ciebie są najważniejsze! Niezbędnym jest abyś posiadał samochód.

Wynagrodzenie jest zależne od wykonywanych obrotów, i w miarę rozwoju będziesz lepiej premiowany. Możesz też z czasem zmienić formę zatrudnienia jeżeli uznasz to za bardziej odpowiadające Twoim potrzebom.

Wynagrodzenia w naszej firmie wynosi 30% prowizji netto od obrotu netto w zależności także od formy zatrudnienia. Firma transparentnie pokazuje swoje przychody, koszty, oraz przekazuje wartość z uzyskanej prowizji na  Twoje konto. Jasno i czytelnie. Nasz zespół sam dba o swoją firmę, starając się stworzyć warunki do maksymalnych możliwych zarobków ponieważ system wynagrodzeń jest transparentny i każdy wie co z czego wynika.

OFERUJEMY: Wszystkie niezbędne narzędzia doradcy handlowego. Poczynając od samochodu osobowego, przez wszelkie materiały marketingowe, telefon, komputer, oraz nielimitowane dane internetu. Samochód do użytku prywatnego i wiele innych.

Raz na kwartał przeprowadzamy firmowe spotkania oraz prowadzimy szkolenia wewnętrzne z zakresu rozwoju osobistego oraz sprzedażowego.

Oferujemy firmowy kapitał emerytalny polegający na budowaniu własnej emerytury nie licząc na ZUS. To firma zapewnia nam przyszłość.

Zespół wspiera się nawzajem i raz do roku firma organizuje tygodniowe wakacje dla całego zespołu. Integracja, zabawa oraz wspólne plany na kolejną część roku.

Nasza celowość to przede wszystkim zadowolenie z pracy i satysfakcja. Tutaj pracują ludzie, którzy chcą Tworzyć nasz zespół, dostarczać klientom najlepsze kosmetyki w rozsądnych cenach i pomagać im osiągnąć sukes w ich pracy.

 

Dlaczego?

 

Bo nasz sukces wynika bezpośrednio z sukcesu naszych klientów.

Każdy jest ważny i nie ma tutaj wyjątków. Nie ma lepszych, gorszych - jesteśmy zespołem i razem idziemy w jasno ustalonym kierunku. 

Jestesmy ludźmi, którzy dużo wymagają także od siebie. To sprawia że jesteśmy "rodziną GLYNT" więc przekonaj nas, że będziesz do niej pasować!

OCZEKUJEMY: Odpowiedzialnych osób potrafiących samodzielnie zarządzać czasem, planować swoją pracę oraz podejmować odpowiedzialnie decyzje. Doświadczenie w branży handlowej lub doradztwa biznesowego jest mile widzialne ale nie jest warunkiem koniecznym. Nasza najlepsza przedstawicielka w roku 2019, wcześniej była przedszkolanką, dlatego wierzymy w potencjał - Twój potencjał a nie w wykształcenie. 

Szukamy osób nastawionych na rozwój osobisty jak i firmy. Świadomych działań oraz swojej ścieżki kariery. Wierzymy że poznając kulturę naszej firmy wpiszesz się w nią i zasilisz szergi naszego DREAM TAEM.

Nie kontrolujemy czasu pracy, działamy na wynikach i radości z bycia częścią tej firmy i kreowania jej dla naszej wspólnej przyszłosci. Dlatego jeżeli jesteś osobą, która sama potrafi się zmotywować do działania, realizujesz swoje załozone cele i potrafisz sie z nich sam przed sobą rozliczyć... system turkusowy jest dla Ciebie!

Zgłoszenia prosimy wysyłać na maila: info@ekf24.pl

KONTAKT:

Biuro

Doradcy Handlowi

Wyłącznym dystrybutorem marki w Polsce jest sieć franczyzowa firmy EKF sp. k. (Ekskluzywne Kosmetyki Fryzjerskie) z siedzibą w Szczecinie przy ul. Wojciechowskiego 3. Szczegółowe dane na temat sieci uzyskasz tutaj: www.ekf24.pl oraz śledź naszego facebook'a EKF24.