top of page

DORADCA
HANDLOWY
Oferta Pracy - Cała Polska

GLYNT to międzynarodowa marka produkcji Niemieckiej. Zdobyła nagrodę najlepszej marki fryzjerskiej w Niemczech i powtarza ten tytuł od 7 lat. Nasz zespół dumnie reprezentuje producenta na rynku polskim, skrupulatnie wdrażając jego standardy jakości oraz obsługi. GLYNT jest marką prywatną, która posiada własne laboratoria w Szwajcarii a produkcja jest wykonywana w siedzibie firmy w Hamburgu. To profesjonalna, wegańska niemiecka marka, oparta o szwajcarskie receptury. Więcej już chyba nie trzeba nic dodawać.

Doradca handlowy marki GLYNT

Miejsce pracy: Szukamy doradców handlowych w całej Polsce

Opis stanowiska: 

 • Współpraca z salonami fryzjerskimi na terenie miejsca pracy,

 • Utrzymywanie kontaktów z salonami fryzjerskimi i nawiązywanie nowych relacji oraz budowanie portfela klientów strategicznych,

 • Dbanie o pozytywny oraz profesjonalny wizerunek marki,

 • Realizowanie celów sprzedażowych,

 • Analizowanie wyników sprzedaży oraz planowanie i realizacja działań zwiększających sprzedaż.

 • Wsparcie i pomoc w rozwoju bazy klientów i ich biznesów

Oczekujemy

 • Doświadczenia na stanowisku sprzedawcy minimum rok

 • Łatwości w nawiązywaniu kontaktów,

 • Prawa jazdy kat. B,

Oferujemy:

 • Spotkania firmowe i szkolenia wewnętrzne,

 • Firmowy kapitał emerytalny polegający na budowaniu własnej emerytury nie licząc na ZUS,

 • Bardzo wysokie prowizje od wykonanych planów sprzedażowych.

 • Szkolenia i rozwój zawodowy 

 • System turkusowego zarządzania firmą (nie wiesz co to jest? Zapytaj wujka GOOGLE)

business-and-finance.png
bonus.png

Nasza firma oferuje swobodę w formie zatrudnienia. To Ty o tym decydujesz, bo przecież to Twoje pieniądze, jakie będziesz zarabiać, więc to Ty zdecyduj jaka forma zatrudnienia jest dla Ciebie najbardziej odpowiednia. Przestawiamy Ci transparentnie wszystkie plusy i minusy pracy w formach: 

1. samozatrudnienia,

2. kontraktu 

3. pełnomocnictwa.

Każda z nich ma inne opodatkowanie oraz inne wartości. Wybierz te, które dla Ciebie są najważniejsze! 

Wynagrodzenie jest prowizyjne, zależne od wykonywanych obrotów, i w miarę rozwoju będziesz lepiej premiowany. Możesz też z czasem zmienić formę zatrudnienia jeżeli uznasz to za bardziej odpowiadające Twoim potrzebom.

Wynagrodzenia w naszej firmie w zależności także od formy zatrudnienia przedstawia się elastycznie i jesteśmy dumni, że oferujemy bardzo wysokie zarobki, prawdopodobnie najlepsze w Polsce. Firma transparentnie pokazuje swoje przychody, koszty, oraz przekazuje wartość z uzyskanej prowizji na  Twoje konto. Jasno i czytelnie. Nasz zespół sam dba o swoją firmę, starając się stworzyć warunki do maksymalnych możliwych zarobków ponieważ system wynagrodzeń jest transparentny i każdy wie co z czego wynika. Tu nie ma hierarchii. Tu wszyscy jesteśmy jednym organizmem.

Jesteśmy prawdopodobnie jedyną firmą w branży opartą o system zarządzania "TURKUSOWEGO" co nie każdemu może pasować. Co to oznacza?

- Nie kontrolujemy czasu pracy

- Nie wymagamy bezsensownych raportów których nikt nie czyta

- Nie stosujemy kija i marchewki

- Dobrze się bawimy robiąc biznes

- Nie pracujemy dla pieniędzy. Pieniądze są efektem ubocznym naszej pasji w pracy i w tym, jak pomagamy się biznesowo rozwijać naszym klientom. Bo ich biznes to także nasz biznes.

Oczekujemy samodyscypliny, samomotywacji i samozaparcia w działaniu. Przecież to Twój biznes i sam musisz chcieć zarabiać. My dajemy Ci tylko świetne narzędzia i wsparcie merytoryczno techniczne. Tak pracuje się lepiej, w super atmosferze i pośród ludzi którym się chce, a nie pośród tych którzy muszą.

 

Jeżeli jesteś tym kogo trzeba kontrolować, kazać i zmuszać do pracy  a w dodatku pracujesz dla tylko dla pieniędzy - nie marnuj nam czasu.

Jeżeli jesteś pełen entuzjazmu, chęci zarabiania konkretnych pieniędzy w bardzo zgranym zespole a praca to wspaniały pomysł na samorealizację poprzez pomaganie innym w ich biznesach to serdecznie zapraszamy!

chosen.png

Zgłoszenia prosimy wysyłać na maila: info@ekf24.pl

business-and-finance-4.png
bottom of page