TWÓJ OSOBISTY SKLEP INTERNETOWY

MacBook Pro 16.png
Bez nazwy-1.png
Oprócz sprzedaży w salonie, zacznij również rozkręcać swój biznes poprzez własny sklep internetowy. Przygotowaliśmy ofertę, która pomoże Ci rozwinąć salon oraz codzienny obrót, nie posiadając towaru - poznaj DROPSHIPPING. 
Wystarczy, że zlecisz nam założenie Twojego sklepu internetowego. Wtedy jako właściciel nie musisz przejmować się towarem do wysyłki - tym zajmiemy się my!
 
 
 
 
Otworzymy Twój własny SKLEP ONLINE. Korzyści?
  • Własny, indywidualny adres sklepu www!
  • Wygląd sklepu dostosowany do Twoich upodobań,
  • Bardzo łatwa metoda płatności - automatyczne podpięcie pod PayPal,
  • Połączenie z Facebookiem i Instagramem. Teraz będziesz łatwo w swoich postać oznaczać produkty i je sprzedawać detalicznie.
  • Sklep kompletnie skonfigurowany razem z produktami oraz cenami detalicznymi - niczym nie musisz się martwić.
  • Koszty wysyłki, pakowania, oraz obsługi - pokrywamy MY!
  • Integracja z DROPSHIPPING - towar jest na naszym magazynie, wysyłany od nas automatycznie po otrzymaniu zamówienia na Twoim sklepie. Niczym się nie przejmujesz.
  • Automatycznie rozliczanie prowizji dla Ciebie! Po zakończonym okresie obrachunkowym otrzymujesz raport na wartość swojej prowizji - wystawiasz nam rachunek/fakturę na "usługę marketingową" i my płacimy Tobie pełną wartość zysku pomiędzy ceną dla Fryzjera a Detaliczną!
  • Masz dostęp do całego asortymentu bez inwestowania w stoki magazynowe!
A co najlepsze?
Zarabiasz bez wychodzenia z domu! Tylko reklamuj produkty, swój sklep, swoją markę i swój salon z naszą pomocą. To my zajmiemy się resztą jak wysyłka, fakturowanie dla klienta detalicznego, itd.. w zasadzie całą Twoja praca opiera się na sprzedawaniu ze swojego sklepu, promowaniu salonu i produktów online. Tyle i tylko tyle!
Jednorazowy koszt otwarcia to jedynie 500zł.
Prowadzenie sklepu oraz jego obsługi to 500zł/miesięcznie. Sprzedaż kilku produktów zarobi na Twój sklep. Brzmi idealnie - i jesteśmy pewni, że tak właśnie jest. 
BONUS:
Dla klientów otwierających sklep, jest przygotowana specjalna grupa na FB, która jest darmowym wsparciem dla Ciebie, jak prowadzić kampanie reklamowe, jak sprzedawać online i zachęcać do kupowania, oraz wszelkie inne zagadnienia oraz wątpliwości jakie się pojawią.
To rewolucja w nowoczesnym fryzjerstwie oraz odsprzedaży internetowej, w detalu naszych produktów. Zapraszamy!
page1_1.png