top of page

WYŁĄCZNY DYSTRYBUTOR LOKALNY

oferta współpracy

Poszukujemy firmy lub osoby, które rozwiną nasz zespół oraz razem z nami będą realizować swoje prywatne cele i marzenia. Ponieważ jesteśmy firmą nastawioną na ludzi i zdajemy sobie sprawę z tego, że to oni Tworzą tą firmę, najpierw stawiamy na naszych pracowników. W myśl Richarda Bransona - "zadbaj o swoich pracowników a oni zadbają o klientów." Ta metoda połączona z system wolności turkusowej sprawia, że mamy najlepszą obsługę klienta w branży. Będąc naszym autoryzowanym dystrybutorem dołączasz do naszego grona!

Nasi dystrybutorzy regionalni reprezentują markę GLYNT, która jest w 100% produkcji Niemieckiej. Zdobyła nagrodę najlepszej marki fryzjerskiej w Niemczech i powtarza ten tytuł od 7 lat. Wyniki można sprawdzić na niemieckiej stornie Frisuer Intern i zobaczyć jakie kategorie były brane pod uwagę. Jedną z nich jest właśnie obsługa klienta oraz jakość produktu. Nasz zespół dumnie reprezentuje producenta na rynku polskim skrupulatnie wdrażając jego standardy jakości oraz obsługi. Jesteśmy dumni móc reprezentować taki brand. Możesz także dołączyć do tego grona.

Marka GLYNT jest marką prywatną, która posiada własne laboratoria w Szwajcarii a produkcja jest wykonywana w siedzibie firmy w Hamburgu. To profesjonalne, wegańskie niemieckie kosmetyki, oparte o szwajcarskie receptury. Więcej już chyba nie trzeba nic dodawać.

business-and-finance.png

Nasza firma oferuje współpracę na zasadzie pod dystrybutora, który jako jedyny na wyznaczonym terenie będzie zaopatrywał salony fryzjerskie w markę GLYNT. Dlaczego nasza sieć dystrybucji jest wyjątkowa?

Pewnie nie raz rozmawiałeś z innymi dystrybutorami ale zawsze coś powodowało obawę przed przystąpieniem do sieci dystrybucji? 

Teraz może się to zmienić, gdy poznasz politykę dystrybucji marki GLYNT w Polsce.

Co oferujemy?

policy.png

Prowizje - gwarantujemy stałe prowizje naszym dystrybutorom, który jest bardzo atrakcyjny, oraz dodatkowe promocje jakie wprowadzamy okresowo w całej Polsce. Akcje promocyjne nie godzą w podstawowy rabat jaki otrzymujesz na start. Może jedynie go potęgować a przy sumiennym wprowadzaniu polityki marki może on podnieść zyskowność nawet o 20%. Taka zyskowność pozwala z sukcesem rozwijać Twój oddział.

Wyłączność terytorialna -  w naszej firmie każdy dystrybutor otrzymuje swój region dystrybucji, oraz wyłączne prawa do sprzedaży towaru. Oznacza to, iż Twoi klienci z Twojego regionu nie będą mogli kupić nigdzie indziej produktów z naszej oferty jak tylko u Ciebie. Gwarantuje to poziom cen oraz marż. Nie występuje także dzięki temu problem zaniżania cen przez konkurencję, bo jej po prostu nie ma.

bonus.png

Marketing - Wszystkie niezbędne narzędzia dla Ciebie i Twoich doradców handlowych otrzymujesz od nas. Gotowe, wydrukowane materiały piśmiennicze jak i niezbędne dodatki POS. Nie musisz się martwić drukiem katalogów, ulotek itp ani też produkcją regałów odsprzedażowych, stojaków na recepcję itp. Wszystko otrzymujesz od nas. Dzięki temu marka ma jednolity wizerunek w całej Polsce oraz akcje promocyjno marketingowe.

Wsparcie - Raz na kwartał przeprowadzamy firmowe spotkania oraz prowadzimy szkolenia wewnętrzne z zakresu rozwoju osobistego oraz sprzedażowego. Wszystkie koszta z tym związane ponosimy my - jako importerzy marki. Zespół wspiera się nawzajem i raz do roku firma organizuje tygodniowe wakacje dla całego zespołu. Integracja, zabawa oraz wspólne plany na kolejną część roku. To taksę nasz koszt i wsparcie dla Ciebie i Twojego zespołu sprzedaży.

Nasza celowość to przede wszystkim zadowolenie z pracy i satysfakcja. Tutaj pracują ludzie, którzy chcą Tworzyć nasz zespół, dostarczać klientom najlepsze kosmetyki w rozsądnych cenach i pomagać im osiągnąć sukces w ich pracy. Dlaczego? Bo nasz sukces wynika bezpośrednio z sukcesu naszych klientów. Każdy jest ważny i nie ma tutaj wyjątków. Nie ma lepszych, gorszych - jesteśmy zespołem i razem idziemy w jasno ustalonym kierunku. 

Jestesmy ludźmi którzy dużo wymagają, ale także od siebie. To sprawia że jesteśmy "rodziną GLYNT" więc przekonaj nas że będziesz do niej pasować!

chosen.png

OCZEKUJEMY: Odpowiedzialnych osób potrafiących samodzielnie zarządzać swoją firmą (także jednoosobową) czasem, planować swoją pracę oraz podejmować odpowiedzialnie decyzje. Doświadczenie w branży handlowej (fryzjerstwo lub sklep fryzjerski) jest mile widzialne ale nie jest warunkiem koniecznym. 

Szukamy osób nastawionych na rozwój osobisty jak i firmy. Świadomych działań oraz swojej ścieżki kariery. Oczekujemy że zostaniesz naszym autoryzowanym dystrybutorem i będziesz wdrażał cały system dystrybucji zgodnie z zaleceniami - to gwarantuje sukces Tobie i nam. Wierzymy że poznając kulturę naszej firmy wpiszesz się w nią i zasilisz szeregi naszego DREAM TAEM.

Zgłoszenia prosimy wysyłać na maila: info@ekf24.pl

business-and-finance-5.png
business-and-finance-4.png
bottom of page