Bezpośrednio działające pigmenty MANGALA FASHION to modne odcienie, które podkreślają blond włosy. Nadają ekspresyjny i indywidualny wygląd. Innowacyjne odcienie są inspirowane naturą i mogą być używane zarówno jako blond wykończenie, jak i do odświeżenia pastelowych odcieni.

OD BLONDU

DO WOW

MANGALA FASHION wyczarowuje modne kolory na średnich i platynowych blondach. Wybierz spośród 9 fascynujących, modnych kolorów, a Twój fryzjer stworzy nowy, ekscytujący i wyrazisty wygląd.

BAZA

FASCYNUJĄCE ODCIENIE 

TRENDÓW

Oprócz świeżego koloru MANGALA FASHION zapewnia pielęgnację, równowagę struktury i wyjątkowy połysk włosów. Gdy bezpośrednie barwniki stopniowo się zmywają, MANGALA FASHION działa pastelizująco. Jak sobie życzysz, kolor można odświeżyć lub po prostu wybrać inny niuans mody i zupełnie nowy, fascynujący wygląd.

KONTAKT:

Biuro

Doradcy Handlowi

Wyłącznym dystrybutorem marki w Polsce jest sieć franczyzowa firmy EKF sp. k. (Ekskluzywne Kosmetyki Fryzjerskie) z siedzibą w Szczecinie przy ul. Wojciechowskiego 3. Szczegółowe dane na temat sieci uzyskasz tutaj: www.ekf24.pl oraz śledź naszego facebook'a EKF24.