fryzjerstwo2.0

POWERED BY

FRYZJERSTWO 2.0 jest to koncept powrócenia do biznesu we współpracy z marką GLYNT. Przygotowaliśmy ofertę, która pomoże w ponownym otwarciu Twojego salonu fryzjerskiego.
C
Co oferujemy? W zasadzie bezobsługowe zarabiane dodatkowych pieniędzy na odsprzedaży oraz edukację. Jak?
1. Otworzymy Twój własny SKLEP ONLINE. Korzyści?
  • Własny, indywidualny adres sklepu www!
  • Wygląd sklepu dostosowany do Twoich upodobań,
  • Bardzo łatwa metoda płatności - automatyczne podpięcie pod PayPal,
  • Połączenie z Facebookiem i Instagramem. Teraz będziesz łatwo w swoich postać oznaczać produkty i je sprzedawać detalicznie.
  • Sklep kompletnie skonfigurowany razem z produktami oraz cenami detalicznymi - niczym nie musisz się martwić.
  • Koszty wysyłki, pakowania, oraz obsługi - pokrywamy MY!
  • Integracja z DROPSHIPPING - towar jest na naszym magazynie, wysyłany od nas automatycznie po otrzymaniu zamówienia na Twoim sklepie. Niczym się nie przejmujesz.
  • Automatycznie rozliczanie prowizji dla Ciebie! Po zakończonym okresie obrachunkowym otrzymujesz raport na wartość swojej prowizji - wystawiasz nam rachunek/fakturę na "usługę marketingową" i my płacimy Tobie pełną wartość zysku pomiędzy ceną dla Fryzjera a Detaliczną!
  • Masz dostęp do całego asortymentu bez inwestowania w stoki magazynowe!
A co najlepsze?
Zarabiasz bez wychodzenia z domu! Tylko reklamuj produkty, swój sklep, swoją markę i swój salon z naszą pomocą. To my zajmiemy się resztą jak wysyłka, fakturowanie dla klienta detalicznego, itd.. w zasadzie całą Twoja praca opiera się na sprzedawaniu ze swojego sklepu, promowaniu salonu i produktów online. Tyle i tylko tyle!
Jednorazowy koszt otwarcia to jedynie 500zł.
Prowadzenie sklepu oraz jego obsługi to 120zł/miesięcznie. Sprzedaż dwóch produktów zarobi na Twój sklep. Brzmi idealnie - i jesteśmy pewni, że tak właśnie jest. 
BONUS:
Dla klientów otwierających sklep, jest przygotowana specjalna grupa na FB, która jest darmowym wsparciem dla Ciebie, jak prowadzić kampanie reklamowe, jak sprzedawać online i zachęcać do kupowania, oraz wszelkie inne zagadnienia oraz wątpliwości jakie się pojawią.
To rewolucja w nowoczesnym fryzjerstwie oraz odsprzedaży internetowej, w detalu naszych produktów. Zapraszamy!
Zastanawiasz się, jak może wyglądać Twój sklep? Oto przykład: 

Zobacz film jak to wygląda w praktyce: (przewiń wstęp do 22:20 sekundy filmu i zacznij oglądać)

KONTAKT:

Biuro

Doradcy Handlowi

GLYNT_Logo Wort-Bildmarke_negativ.png

Wyłącznym dystrybutorem marki w Polsce jest sieć franczyzowa firmy EKF sp. k. (Ekskluzywne Kosmetyki Fryzjerskie) z siedzibą w Szczecinie przy ul. Wojciechowskiego 3. Szczegółowe dane na temat sieci uzyskasz tutaj: www.ekf24.pl oraz śledź naszego facebook'a EKF24.