KAŻDY SPRAY TWORZY SWÓJ UNIKATOWY EFEKT

Dobry lakier do włosów powinien znaleźć się w każdej łazience! Kto by się nie zgodził? W ciągu kilku lat lakiery do włosów stały się popularne. Od delikatnych sprayów po wyjątkowo mocne lub przeciwnie - delikatne, perfumowane produkty. To one tworzą wspaniałe efekty stylizacji w kilka sekund. 

Gama produktów do stylizacji GLYNT obejmuje cztery spraye do stylizacji - w końcu każdy styl wymaga wyjątkowej mocy produktu.

bg_sprays-merak.jpg

MIŁOŚĆ DO DŁUGICH WŁOSÓW

MERAK Blowing Spray o średnim współczynniku utrwalenia jest idealny dla żywego, naturalnego utrwalenia. Dzięki mikro-drobnej atomizacji jest szczególnie imponujący w przypadku długich włosów. Wysusz włosy przy pomocy dużą, okrągłą szczotką, a następnie utrwal stylizację sprayem MERAK Blowing Spray. 

NOWOCZESNA STRUKTURA

VENTO Texture Spray zapewnia doskonałe wykończenie każdego modnego wyglądu i jest absolutnie wszechstronnym środkiem do stylizacji. Silnie utrwalający spray do fryzur zapewnia intensywne utrwalenie i strukturę. Jest odpowiedni do wszystkich długości włosów.

bg_sprays-vento.jpg
bg_sprays-mistral.jpg

UPDO DELUXE

MISTRAL Build Up jest idealny do liftingu cebulek, efektownych upięć lub obszernych objętości na górze i tyle głowy. Irytujące, odstające włoski można również szybko zniwelować. Zawiąż ciasny, wysoki kok z tyłu głowy, pomijając grzywkę. Przycumuj boki za pomocą MISTRAL Build Up Spray. Spryskać początek okolic kucyka bezpośrednio sprayem, rozprowadź a palcami na na koniec rozwiąż kucyk. 

BRIT POP STYLE

SCIROCCO Las Spray to środek bez aerozolu o silnym utrwaleniu. Ten spray idealnie nadaje się do pokreślenia poszczególnych partii włosów. Bez propelentów i do ponownego napełnienia. Rozpyl spray SCIROCCO Lac Spray na opuszki palców, użyj go do zdefiniowania końcówek włosów i nadaj im kształt. Jako wykończenie nałóż na całą fryzurę.

bg_sprays-scirocco.jpg

KONTAKT:

Biuro

Doradcy Handlowi

Wyłącznym dystrybutorem marki w Polsce jest sieć franczyzowa firmy EKF sp. k. (Ekskluzywne Kosmetyki Fryzjerskie) z siedzibą w Szczecinie przy ul. Wojciechowskiego 3. Szczegółowe dane na temat sieci uzyskasz tutaj: www.ekf24.pl oraz śledź naszego facebook'a EKF24.