bg_beauty-farbe_01.jpg

ŚWIAT KOLORÓW

GLYNT SHADOWS

Nieco ponad dekadę temu wprowadziliśmy na rynek system koloryzacji GLYNT SHADOWS, bardzo innowacyjną gamę intensywnych odcieni i kolorów włosów. Okazało się to wyjątkową historią sukcesu. Dziś w kilku tysiącach salonów GLYNT SHADOWS wykonuje co roku kilka milionów koloryzacji, a liczba entuzjastycznych użytkowników rośnie. 

POŁYSK I TRWAŁOŚĆ

Pomagamy Ci dzięki bardzo nowoczesnym formułom, aby spełnić największe życzenie klienta farbującego włosy: uderzająco lśniący kolor o długim okresie trwałości. Szczególnie łagodne i przyjazne dla włosów receptury oparte na drogocennych lipidach zapewniają wyjątkowo wyraźne efekty.

Kopia Zrzut ekranu 2019-10-25 o 15.43.07

WIĘKSZA INDYWIDUALNOŚĆ

Kolorystyka GLYNT SHADOWS powinna być tak dopasowana i indywidualna, jak garnitur szyty na miarę. Dzięki wyjątkowo kompaktowemu systemowi tylko 71 tubek, możliwa jest bardzo indywidualna koloryzacja w nieskończonej różnorodności. Żaden efekt koloru nie jest ograniczony przez określone normy. Tylko i wyłącznie kreatywność kolorysty wyznacza granice. Fascynująco prosty system. Od tej pory nie przegapisz żadnego z 250 odcieni na półce.

Wzornik GLYNT SHADOWS zawiera więcej pasm o fascynujących odcieniach niż prawie wszystkie inne wzorniki kolorów. Wiele z przedstawionych odcieni nie jest gotowa, ale można je stworzyć, wykonując proste mieszanki. Pozwala to na wyjątkowo kompaktowy asortyment, który jest również bardzo łatwy w obsłudze.

ŁATWO I PROSTOLINIJNIE

PROSTY I ZROZUMIAŁY

Nowy odcień dla każdego trendu - to było wczoraj. Na karcie kolorów GLYNT SHADOWS jest więcej pasm kolorów z fascynującymi odcieniami niż w prawie wszystkich innych kartach kolorów. Jednak wiele wymienionych odcieni nie znajduje się na półce jako gotowa farba, ale powstają one przez proste mieszanie. Daje to wyjątkowo kompaktowy zakres, który jest równie łatwy do wyszkolenia. I: Istnieje tylko jedna wspólna karta kolorów dla wszystkich odcieni naszej firmy. Oszczędzasz w ten sposób pieniądze i czas.

ruda.jpg

BEZKONKURENCYJNA WYDAJNOŚĆ

GLYNT  to marka dla salonów fryzjerskich. Twój sukces jest naszym sukcesem. Dzięki GLYNT SHADOWS podczas koloryzacji możesz obniżyć swoje koszty nawet o połowę w ciągu roku! W zależności od wielkości salonu, jest to często kilkaset złoty, które możesz wykorzystać na utrzymanie zdrowego biznesu w salonie.

JESTEŚ ZAINTERESOWANY

GLYNT SHADOWS?

Zapytaj o produkty naszego doradcę lub zadzwoń do nas: +48 533 309 065 lub wyślij nam e-mail: info@ekf24.pl

Akcesoria

Używaj zawsze komplementarnych dodatków aby uzyskać zawsze pożądany efekt.

ZOBACZ

Mangala

Dbaj o kolor nawet po wyjściu z salonu aby zawsze był intensywny a włosy zdrowe i lśniące.

ZOBACZ

KONTAKT:

Biuro

Doradcy Handlowi

Wyłącznym dystrybutorem marki w Polsce jest sieć franczyzowa firmy EKF sp. k. (Ekskluzywne Kosmetyki Fryzjerskie) z siedzibą w Szczecinie przy ul. Wojciechowskiego 3. Szczegółowe dane na temat sieci uzyskasz tutaj: www.ekf24.pl oraz śledź naszego facebook'a EKF24.