ODKRYJ ŚWIAT KOLORÓW GLYNT SHADOWS

Nieco ponad dekadę temu wprowadziliśmy system koloryzacji GLYNT SHADOWS, wysoce innowacyjną gamę intensywnych odcieni i farb do włosów. Była to wyjątkowa historia sukcesu. Dzisiaj miliony farbowań włosów są wykonywane w kilku tysiącach salonów za pomocą GLYNT SHADOWS, a każdego roku rośnie grono entuzjastycznych użytkowników. 

PALETA BARW

WIĘCEJ INDYWIDUALNOŚCI

Dopasowane i indywidualne jak garnitur szyty na miarę, więc GLYNT SHADOWS powinny być kolorami indywidualnymi. Dzięki wyjątkowo kompaktowemu systemowi obejmującemu tylko 71 kolorów włosów i intensywnemu zabarwieniu możliwe jest bardzo indywidualne farbowanie w nieskończonej różnorodności. Brak podanych kolorów z góry jest otwarciem drzwi do Twojej kreatywności - tylko kreatywność samego kolorysty wyznacza granice. 

Fascynująco prosty system.

POŁYSK I TRWAŁOŚĆ

Pomagamy Ci dzięki bardzo nowoczesnym przepisom, aby spełnić największe pragnienie każdego kolorysty : Uderzająco błyszczący kolor włosów, który jest długotrwały. Szczególnie łagodne i chroniące włosy preparaty, na bazie edellipidu zapewniają wyjątkowo wyraźne odcienie i refleksy.

PROSTY I ZROZUMIAŁY

Nowy odcień dla każdego trendu - to było wczoraj. Na karcie kolorów GLYNT SHADOWS jest więcej pasm kolorów z fascynującymi odcieniami niż w prawie wszystkich innych kartach kolorów. Jednak wiele wymienionych odcieni nie znajduje się na półce jako gotowa farba, ale powstają one przez proste mieszanie. Daje to wyjątkowo kompaktowy zakres, który jest równie łatwy do wyszkolenia. I: Istnieje tylko jedna wspólna karta kolorów dla wszystkich odcieni naszej firmy. Oszczędzasz w ten sposób pieniądze i czas.

CZY JESTEŚ ZAINTERESOWANY GLYNT SHADOWS?

 

Zapytaj przedstawiciela handlowego, lub zadzwoń
do nas : +48 533 309 065 lub wyślij nam e-mail: info@ekf24.pl .

I skorzystaj z naszej atrakcyjnej oferty dla początkujących!

Akcesoria

Używaj zawsze komplementarnych dodatków aby uzyskać zawsze pożądany efekt.

ZOBACZ

Mangala

Dbaj o kolor nawet po wyjściu z salonu aby zawsze był intensywny a włosy zdrowe i lśniące.

ZOBACZ

KONTAKT:

Biuro

Doradcy Handlowi

GLYNT_Logo Wort-Bildmarke_negativ.png

Wyłącznym dystrybutorem marki w Polsce jest sieć franczyzowa firmy EKF sp. k. (Ekskluzywne Kosmetyki Fryzjerskie) z siedzibą w Szczecinie przy ul. Wojciechowskiego 3. Szczegółowe dane na temat sieci uzyskasz tutaj: www.ekf24.pl oraz śledź naszego facebook'a EKF24.