KONTAKT:

Biuro

Doradcy Handlowi

DODATKI:

Aktualności

Wydarzenia

Szkolenia

Platforma VOD

BLOG

KARIERA

GLYNT_Logo Wort-Bildmarke_negativ.png

Wyłącznym dystrybutorem marki w Polsce jest sieć franczyzowa firmy EKF sp. k. (Ekskluzywne Kosmetyki Fryzjerskie) z siedzibą w Szczecinie przy ul. Wojciechowskiego 3. Szczegółowe dane na temat sieci uzyskasz tutaj: www.ekf24.pl oraz śledź naszego facebook'a EKF24. 

Produkty SMOOTH nadają włosom krystaliczny wygląd. Ale mogą zrobić jeszcze więcej: nadają włosom jedwabisty wygląd, sprawiają, że są miękkie i łatwo się rozczesują. Produkty SMOOTH nadają Twoim włosom blasku.

Name, Title

JEDWABISTY POŁYSK I LEKKOŚĆ

Promienny połysk i kolor włosów, który odbija światło we wszystkich jego aspektach: więc chcesz mieć idealny wygląd. Produkty SMOOTH sprawiają, że włosy lśnią jak kryształ i sprawiają, że są naturalnie błyszczącym klejnotem.

KREM WYGŁADZAJĄCY MALIBU

Malibu Smoothing Cream to wygładzający krem ​​przeciw puszeniu, zapewniający jedwabisty połysk i delikatne uczucie włosów. Krem wygładzający Malibu jest idealny jako ochrona przed ciepłem przed pracą z narzędziami termicznymi, jako suszarka do włosów lub do nieważkości wykończenia.

Zastosowanie:
• Przed przystąpieniem do pracy z narzędziami termicznymi: oszczędnie pracuj na suchych włosach o długości i końcach.
• Przed suszeniem: używać oszczędnie do wcierania włosów i suszenia.
• Jako ostatni akcent: używaj oszczędnie we włosach i podkreśl je.

SPRAY BREEZE DETANGLER

Lekki BREEZE Detangler Spray nawilża włosy, wypełnia porowate miejsca i zapobiega ich wysuszeniu. Szczególnie naturalnie falowane i mocne włosy można łatwo czesać. Jednocześnie zapobiega ładunkom elektrostatycznym włosów i chroni je przed działaniem ciepła przez suszarkę do włosów i narzędzia grzewcze.

Aplikacja:
• Nakładaj oszczędnie na suche włosy przed pracą z narzędziami termicznymi.
• Przed suszeniem: używać oszczędnie do wcierania włosów i suszenia.
• Jako idealne wykończenie: używaj oszczędnie jako połysku we włosach.