KONTAKT:

Biuro

Doradcy Handlowi

DODATKI:

Aktualności

Wydarzenia

Szkolenia

Platforma VOD

BLOG

KARIERA

GLYNT_Logo Wort-Bildmarke_negativ.png

Wyłącznym dystrybutorem marki w Polsce jest sieć franczyzowa firmy EKF sp. k. (Ekskluzywne Kosmetyki Fryzjerskie) z siedzibą w Szczecinie przy ul. Wojciechowskiego 3. Szczegółowe dane na temat sieci uzyskasz tutaj: www.ekf24.pl oraz śledź naszego facebook'a EKF24. 

Tak różne, jak fryzury i wygląd. Na zakończenie zwykle niezbędny jest spray. Aby perfekcyjnie wyglądać, potrzebujesz również pojedynczych sprayów. Od lekkiego wsparcia dla dynamicznych, zwiewnych fryzur po mocne spraye zapewniające niezachwiany wygląd. Produkty SPRAY oferują szeroką gamę właściwości.

Name, Title

ZAKOŃCZ, WSTRZYMAJ I KONSOLIDUJ

Spraye nie tylko naprawiają każdą fryzurę. Udoskonalają wygląd, nadają teksturę, objętość, utrzymują lub definiują poszczególne części włosów. W przypadku aktualizacji są one niezbędne. Podobnie jak każdy charakterystyczny wygląd o charakterystycznym charakterze. Czy to jako błyszczące wykończenie, czy jako silny powiew we włosach. Romantyczne, zabawne, surowe lub efektowne - spraye to wielki finał każdej stylizacji.

NATURALNY LAKIER W SPRAYU

NATURAL Shine Spray to lekko ujędrniający spray zapewniający naturalny chwyt. Uderzający, błyszczący połysk powierzchni nadaje włosom wyjątkowe wykończenie. Szczególnie w przypadku skrótów, ten spray jest bardzo popularny do kształtowania rzeźby. Przepis nie jest perfumowany i może być dostarczony na żądanie z własnymi perfumami. Nie zawiera propelentu i można go uzupełniać.

Zastosowanie: Żądanie konsolidacji określa ilość aplikacji. Rozprowadź równomiernie na suche włosy, susząc w ciągu kilku sekund.

LEKKI LAKIER MERAK

MERAK Blowing Spray to spray zapewniający naturalne, energetyczne utrzymanie. Nadaje fryzurze stabilność i pełnię, a włosy nabierają blasku. Mikro-drobna atomizacja zapewnia suchy spray. Można go rozczesać bez pozostałości.

Zastosowanie: Żądanie konsolidacji określa ilość aplikacji. Rozprowadź równomiernie na suche włosy, susząc w ciągu kilku sekund.

SCIROCCO LAC SPRAYY

SCIROCCO Lac Spray to spray do silnej konsolidacji i elastycznego modelowania. Ten spray idealnie nadaje się do podkreślenia poszczególnych części włosów. Przepis nie jest perfumowany i można go dostosować do własnych potrzeb 

Perfumy Nie zawiera propelentu i można go uzupełniać.

Zastosowanie: Żądanie konsolidacji określa ilość aplikacji. Rozprowadź równomiernie na suche włosy, susząc w ciągu kilku sekund.

MOCNY LAKIER

MISTRAL Build up Spray to silny spray ujędrniający, specjalnie zaprojektowany do podnoszenia. W przypadku efektownych aktualizacji lub obszernych górnych i tylnych głów ten spray jest doskonałym narzędziem. Mikro-drobna atomizacja zapewnia suchy spray. Każdą przytkanie zaworu natryskowego można łatwo rozwiązać za pomocą ciepłej wody.

Zastosowanie: W zależności od mocy określasz ilość aplikacji. Spryskuj równomiernie na suchych włosach, spray, wysycha w ciągu kilku sekund.