KONTAKT:

Biuro

Doradcy Handlowi

DODATKI:

Aktualności

Wydarzenia

Szkolenia

Platforma VOD

BLOG

KARIERA

GLYNT_Logo Wort-Bildmarke_negativ.png

Wyłącznym dystrybutorem marki w Polsce jest sieć franczyzowa firmy EKF sp. k. (Ekskluzywne Kosmetyki Fryzjerskie) z siedzibą w Szczecinie przy ul. Wojciechowskiego 3. Szczegółowe dane na temat sieci uzyskasz tutaj: www.ekf24.pl oraz śledź naszego facebook'a EKF24. 

Dzięki produktom GLOSS możesz wypracować zarówno skróty, jak i długie włosy, wyjątkowo i wyraźnie. Stopnie konsolidacji od lekkiej do bardzo silnej mają jedną wspólną cechę: powierzchnia włosów jest w każdym razie szczególnie błyszcząca, wygląda na mokro, ale nigdy nie jest tłusta. Graficznie podzielone kształty na życzenie mają charakterystyczny elegancki wygląd.

Name, Title

DESIGN I DODATKOWY POŁYSK

Aby podkreślić efektowne i plastikowe fryzury, potrzebujesz bardzo specjalnych produktów do projektowania. Niezależnie od tego, czy jest to ściśle przedzielone, całkowicie mokre spojrzenie czy efektowne podkreślenie poszczególnych sekcji włosów: produkty GLOSS umożliwiają bardzo indywidualną awangardową stylizację i są niezbędnym dodatkiem do rewolucyjnego fryzjerstwa.

PO PROSTU POŁYSK

GLOSS Polish to mikroemulsja do wykończeń z połyskiem. Nadaje krótkim włosom charakterystyczny elegancki wygląd. W przypadku długich włosów można go użyć do podkreślenia pojedynczych włosów lub do gładkich włosów i długości włosów. 

Zastosowanie: Rzadko wcierać między dłonie i wcierać w suche lub suche włosy.

PEARL DESIGN GLOSS

PEARL Design Gloss to silnie ujędrniający żel modelujący z odblaskowym efektem perłowym. Określa sznurkowy wygląd na mokro bez przyklejania się do włosów. Aby uzyskać ściśle rozchylony wygląd, pracuj szczególnie na linii włosów.

Zastosowanie: Rzadko wcierać między dłonie i wcierać w suche lub suche włosy. Reaktywowane przy odrobinie wody.

JELLY EXTREME STYLER

JELLY Extreme Styler to odblaskowy płyn projektowy do wyjątkowo silnej konsolidacji. Bardzo zmienna, ma zastosowanie do ściśle bocznych gier zurückgegelte i podcięć lub do maksymalnego utrwalenia mokrych spojrzeń. 

Zastosowanie: oszczędnie wcierać między dłonie i wcierać w mokre lub suche włosy. Reaktywowane przy odrobinie wody.

NABŁYSZCZACZ

DIAMOND Shine Spray to błyszczący spray do silnego odbicia światła włosów i ekstremalnego połysku. Olejek kendi ekstrahowany z orzechów hawajskiego drzewa kukui również łagodzi naturalnie faliste, kędzierzawe lub długie włosy i zapewnia „wrażenie jedwabistego włosa”. 

aplikacja:

  • Przed stylizacją: bardzo oszczędnie spryskaj suche włosy, a następnie wysusz.

  • Przed rozpoczęciem pracy z narzędziami termicznymi: pracuj bardzo oszczędnie na suchych włosach o długości i końcach.

  • W celu uszlachetnienia połysku: nakładaj bardzo oszczędnie jako wykończenie.