KONTAKT:

Biuro

Doradcy Handlowi

DODATKI:

Aktualności

Wydarzenia

Szkolenia

Platforma VOD

BLOG

KARIERA

GLYNT_Logo Wort-Bildmarke_negativ.png

Wyłącznym dystrybutorem marki w Polsce jest sieć franczyzowa firmy EKF sp. k. (Ekskluzywne Kosmetyki Fryzjerskie) z siedzibą w Szczecinie przy ul. Wojciechowskiego 3. Szczegółowe dane na temat sieci uzyskasz tutaj: www.ekf24.pl oraz śledź naszego facebook'a EKF24. 

Na tym właśnie polega suszenie z rozdmuchiwaniem. Oczywiście odpowiednie produkty do stylizacji są do tego niezbędne. Niezależnie od tego, czy są to fale glamour, fale artystyczne, czy błyszczące i gładkie fryzury: produkty SETTING stanowią idealne uzupełnienie do stworzenia tych stylizacji.

Name, Title

PEŁNIA, UTRZYMANIE I OBJĘTOŚĆ

Suszenie z rozdmuchiwaniem jest jedną z dyscyplin króla w salonie, a wiele obecnych trendów wymaga doskonałej stylizacji. 

Od Nowego Jorku po Paryż można znaleźć coraz więcej salonów, w których uzywa się najnowszych suszarek do włosów. Jednak to dzięki produktom SETTING masz idealnego asystenta, który dokładnie wykorzysta ich moc i potęgę. Potrzebna jest obfitość, trzymanie i „duży wolumen” czyli objętość. Od chłodnej po kobieco-elegancką interpretację. Zacznij kreować na zimno i ciepło!

VELVET MOUSSE SOFT

VELVET Mousse Soft zapewnia elastyczny, elastyczny i naturalny chwyt. Wbudowana odżywka zapewnia wyjątkowo miękkie ciało, więc mus doskonale nadaje się również do włosów wymagających pielęgnacji lub bardzo mocnych. 

Zastosowanie: Wstrząśnij dobrze puszką, a następnie przytrzymaj puszkę do góry nogami i, w zależności od pożądanej konsolidacji, dodaj 2-3 suche piankowe kulki do suchych włosów. Następnie wysuszyć lub pozostawić do wyschnięcia.

KREM NA DZIEŃ VITA

VITA Day Cream to nawilżający krem ​​do stylizacji zapewniający swobodny chwyt, pełnię i blask. Łączy w sobie pielęgnację i stylizację objętości, wygląda bardzo naturalnie i nie klei się. Wskazówka: Bardzo dobra dla naturalnie falowanych włosów do oswajania i dla hojnych fal.

Zastosowanie: W przypadku krótkich włosów nałóż dwa razy na włosy średniej długości i równomiernie na rozczesane włosy. Następnie wysuszyć lub pozostawić do wyschnięcia.

ELASTIC CURL SPRAY

ELASTIC Curl Spray to żel o płynnym połysku dla hojnych, dynamicznych fal. Ten zwijający się spray nadaje falowanym włosom większą postawę i odbija się i jest idealny przed pracą z lokówką. 

Zastosowanie: spryskać wilgotne włosy, rozprowadzić równomiernie na grzebieniu Następnie wysusz, wysusz powietrze lub pracuj z lokówką.

MOCNY LIOTION

ALPHA Setting Lotion to „kulturysta” dla bezsilnych włosów i może być doskonale stosowany jako środek inkrustujący lub przeciwdziałający wypadaniu włosów. Mocne mocowanie zapewnia nawet delikatną elastyczność i dynamizm włosów. Dalsze zalety: krótki czas schnięcia, brak klejenia się włosów, brak pozostałości po czesaniu.

Zastosowanie: rozpylić na suche włosy, dozować zgodnie z pożądaną konsolidacją. Grzebień do dokładnego rozprowadzenia. Następnie włożyć, wysuszyć lub pozostawić do wyschnięcia.

MOCNA PIANA

Mus VELVET Strong zapewnia mocne trzymanie i dodatkową pełnię. Ten mus jest idealny zwłaszcza dla większej objętości delikatnych włosów. Włosy nie kleją się pomimo silnego trzymania i nie wyglądają na suche. Można go rozczesać bez pozostałości.

Zastosowanie: Wstrząśnij dobrze puszką, a następnie przytrzymaj puszkę do góry nogami i, w zależności od pożądanej konsolidacji, dodaj 2-3 suche piankowe kulki do suchych włosów. Następnie wysuszyć lub pozostawić do wyschnięcia.