bg_malibu_product.jpg

LŚNIĄCE PIĘKNO

MALIBU Smoothing Cream to wygładzający krem zapobiegający puszeniu się włosów, który natychmiastowo nadaje im jedwabisty połysk i sprężystość. Krem idealnie sprawdza się jako ochrona przed ciepłem z suszarki czy prostownicy. Produkt uniwersalny - nakładany przed pracą z prostownicą, jako krem do suszenia włosów lub do lekkiego wykończenia 

Fryzura jest nie tylko perfekcyjnie wykończona. Dzięki MALIBU Smoothing Cream możesz poprawiać włosy, nadając im nowy blask i efekt pizzazz. Włosy są natychmiast jedwabiste, lekkie i wyjątkowo elastyczne. Uporczywe włosy są ukojone, cienkie są rewitalizowane. Drobinki mikropołysku sprawiają, że włosy są wyjątkowo błyszczące.

STOSOWANIE

Nałóż oszczędnie przed suszeniem na wilgotne włosy i wysusz. 

Włosy natychmiast stają się giętkie - można je łatwo suszyć okrągłą szczotką. 

Przed prostowaniem nakładaj oszczędnie na suche włosy na całej ich długości oraz na końcach. 

Efekt termoochronny produktu chroni przed wysokimi temperaturami narzędzi do stylizacji. Włosy pozostają wyjątkowo żywe.

Jako kompletne wykończenie - nałóż oszczędnie na włosy i ułóż. Jedwabisty połysk tworzy idealne wykończenie każdej figury. 

KONTAKT:

Biuro

Doradcy Handlowi

Wyłącznym dystrybutorem marki w Polsce jest sieć franczyzowa firmy EKF sp. k. (Ekskluzywne Kosmetyki Fryzjerskie) z siedzibą w Szczecinie przy ul. Wojciechowskiego 3. Szczegółowe dane na temat sieci uzyskasz tutaj: www.ekf24.pl oraz śledź naszego facebook'a EKF24.