VELVET MOUSSE STRONG

VELVET Mousse Strong zapewnia mocne utrwalenie i dodatkową objętość. Ten mus jest szczególnie odpowiedni dla uzyskania większej objętości u nasady cienkich włosów. Mimo mocnego trzymania, włosy nie sklejają się i nie wydają się suche. Można wyczesać produkt bez zostawiania śladów na włosach. 

Stosowanie: Dobrze wstrząśnij puszką, następnie odwróć ją do góry dnem i wydobądź produkt na dłoń. Nanieść na osuszone ręcznikiem włosy, wysuszyć. 

Dzięki produktom SETTING masz po swojej stronie  doskonałą pomoc  uzyskiwaniu takiego efektu, jaki sobie tylko wymarzysz. Pożądana jest pełnia, utrzymanie i "duży wolumen". Interpretowany od chłodnego do kobiecego i eleganckiego. 

Produkty do włosów mają znaczenie podczas suszenia. Niezależnie od tego, czy są to fale glamour, bohema, błyszczące czy gładkie - produkty serii SETTING są idealnym uzupełnieniem do stworzenia takiego stylu, jaki tylko chcesz.

PEŁNIA, UTRWALENIE, OBJĘTOŚĆ

Suszenie włosów to jedna z nadrzędnych dyscyplin w salonie, a wiele aktualnych trendów wymaga tego, aby włosy były suszone. Od Nowego Jorku po Paryż - w coraz większej ilości miast  można znaleźć bary z suszarkami do włosów, w których wdrażane są najnowsze modele suszarek do włosów.

VELVET MOUSSE SOFT

VELVET Mousse Soft zapewnia elastyczne, naturalne utrwalenie. Wbudowana odżywka zapewnia wyjątkowo miękką powłokę, dlatego pianka doskonale nadaje się do bardzo grubych lub wymagających pielęgnacji lub bardzo grubych włosów. 

Stosowanie: Dobrze wstrząśnij puszką, następnie odwróć ją do góry dnem i wydobądź produkt na dłoń. Nanieść na osuszone ręcznikiem włosy, wysuszyć. 

VITA DAY CREAM

VITA Day Cream to nawilżający krem do stylizacji zapewniający swobodne utrwalenie, pełnię i blask. Łączy pielęgnację i stylizację objętości w jednym, wygląda bardzo naturalnie i nie skleja się. Bardzo dobrze sprawdza się przy układaniu naturalnie falowanych włosów i fal.

Stosowanie: Nanieść na osuszone ręcznikiem włosy, wysuszyć. 

ELASTIC CURL SPRAY

ELASTIC Curl Spray to płynny żel nabłyszczający, który zapewnia obfite, dynamiczne fale. Ten spray do loków zapewnia falowanym włosom większa stabilność i sprężystość. Jest idealny przed rozpoczęciem pracy z lokówką. 

Stosowanie: Spryskać wilgotne włosy, równomiernie rozprowadzić grzebieniem na włosach. Następnie wysuszyć suszarką, pozostawić do wyschnięcia lub pracować z lokówką. 

ALPHA Setting Lotion to "kulturysta" dla słabych włosów i jest idealny do suszenia krótkich i średnich włosów. Zapewnia wyjątkowo mocne utrzymanie stylizacji na długi czas, a dodatkowo nie lepi się i nie zostawia pozostałości. 

Stosowanie: Spryskać wilgotne włosy, równomiernie rozprowadzić grzebieniem na włosach. Następnie wysuszyć suszarką lub pozostawić do wyschnięcia.

ALPHA SETTING LOTION

KONTAKT:

Biuro

Doradcy Handlowi

Wyłącznym dystrybutorem marki w Polsce jest sieć franczyzowa firmy EKF sp. k. (Ekskluzywne Kosmetyki Fryzjerskie) z siedzibą w Szczecinie przy ul. Wojciechowskiego 3. Szczegółowe dane na temat sieci uzyskasz tutaj: www.ekf24.pl oraz śledź naszego facebook'a EKF24.