top of page
Projekt bez tytułu (70).png

PRODUKTY

GLYNT opiera się na najnowszych odkryciach naukowych w połączeniu z najnowocześniejszymi formułami i wysoce skutecznymi składami.

XT408289_420.jpg

SZKOLENIA

Wysokie umiejętności, kreatywność, profesjonalizm oraz wiedza i doświadczenie naszych instruktorów pozwoli na rozbudowanie Twojego portfolio. 

WWZS5160.JPG

BIZNES MENTOR

Wspieramy Twój biznes fryzjerski ponieważ znamy się na nim doskonale. Obsługujemy setki salonów w Polsce i za granicą, stąd wiemy jakie  ich potrzeby oraz wymagania obecnego rynku. Możesz liczyć na naszą wiedzę oraz doświadczenie. Pomożemy Ci rozwinąć skrzydła, bo przecież Twój biznes to nasz biznes.

Projekt bez tytułu (71).png

PUNKTUJ
Z GLYNT

Każdy klient do zakupu towarów otrzymuje punkty, które następnie wymienia na dodatki fryzjerskie wg katalogu. To dla Was idealne rozwiązanie rozstrzygające problem nie tylko podstawowych narzędzi do pracy ale także wizerunku Twojego salonu.

Kwiaty we włosach

INDYWIDUALNY MARKETING

Jesteśmy po to, aby wspierać Twój biznes również pod kątem marketingowym. Chcemy, abyś wyróżniał się spośród wielu salonów fryzjerskich za pomocą dobrze stworzonych produktów reklamowych i piśmienniczych. Wybierz produkt, który Cię interesuje!

Box Dostawa

DROPSHIPPING

Oprócz sprzedaży w salonie, zacznij również rozkręcać swój biznes poprzez własny sklep internetowy. Przygotowaliśmy ofertę, która pomoże Ci rozwinąć salon oraz codzienny obrót, nie posiadając towaru - poznaj DROPSHIPPING. 

promocje wrzesień pazdziernik (2).png

PROMOCJE

Co kwartał oferujemy wam atrakcyjne promocje zarówno do pracy w salonie jak i odsprzedaży.

Analiza danych

FINANSOWANIE

Chcesz wprowadzić profesjonalną odsprzedaż naszych produktów w salonie ale nie masz gotówki aby stworzyć taki zestaw? Nie ma problemu. Specjalnie na tę okoliczność przygotowaliśmy nasze wewnętrzne finansowanie takiego projektu.

bottom of page