KONTAKT:

Biuro

Doradcy Handlowi

DODATKI:

Aktualności

Wydarzenia

Szkolenia

Platforma VOD

BLOG

KARIERA

GLYNT_Logo Wort-Bildmarke_negativ.png

Wyłącznym dystrybutorem marki w Polsce jest sieć franczyzowa firmy EKF sp. k. (Ekskluzywne Kosmetyki Fryzjerskie) z siedzibą w Szczecinie przy ul. Wojciechowskiego 3. Szczegółowe dane na temat sieci uzyskasz tutaj: www.ekf24.pl oraz śledź naszego facebook'a EKF24. 

Lakier do włosów to nie to samo co lakier do włosów VENTO. Dzięki VENTO Texture Spray prezentujemy teraz absolutną różnicę, która sprawia, że ​​każda stylizacja przyciąga wzrok. Lakier w sprayu do tekstur jest idealny do stylizacji wszystkich długości włosów - od zdefiniowanego pixie, przez hip-mid-cut po „pożądaną” grzywę Victoria's Secret. Dzięki innowacyjnej formule VENTO Texture Spray można stosować na dwa sposoby: z jednej strony jako narzędzie do stylizacji do tworzenia teksturowanego wyglądu, a z drugiej strony jako spray wykończeniowy do utrwalenia gotowej fryzury.

CZAS ROZDAĆ PIĘKNE WŁOSY

Boże Narodzenie to idealna okazja, aby dać coś wyjątkowego najważniejszym ludziom w życiu.

Przesłanie świątecznych zestawów GLYNT: Dar pięknych włosów! Dla każdego rodzaju włosów. 

 

Ponieważ dzięki zestawom z serii HYDRO, VOLUME, REVITAL, NUTRI i ACTIVE każdy otrzymuje swój indywidualny zestaw kosmetyczny.

WŁAŚCIWE PUDEŁKO PIELĘGNACYJNE DLA KAŻDEGO

 

Każdy zestaw jest zapakowany w szlachetny świąteczny gadżet: metalowa puszka w kolorze benzyny o jedwabistym matowym wzorze sprawia, że ​​prezent nie tylko przyciąga wzrok pod choinką. Dzięki swojej prostej elegancji można go używać przez cały rok, na przykład jako schowek na ciastka lub do przechowywania małych skarbów.

CHCESZ ZAMÓWIĆ ZESTAWY ŚWIĄTECZNE GLYNT DO SWOJEGO SALONU?

Zapytaj przedstawiciela handlowego lub zadzwoń do nas: +48 533 309 065
lub wyślij nam e-mail: info@ekf24.pl

MAŁE CUDOWNE BRONIE WYŁĄCZNIE W SALONIE

Przed strzyżeniem włosów, dodawana jest specjalna, wysoce skoncentrowana pianka pielęgnacyjna. GLYNT Shot działa podczas cięcia i nie wymaga późniejszego płukania. Włosy są bezpośrednio potem suszone, a efekt intensywnej pielęgancji jest natychmiast zauważalny - bez dodatkowego czasu!

Daje włosom intensywną wilgoć. 
W domu odpowiednio kontynuuj pielęgnację z serią HYDRO.

Nowa usługa fryzjerska  z GLYNT Shots to innowacyjny zabieg w salonie fryzjerskim, zapewniający doskonale zadbane włosy w ciągu kilku sekund.

Nadaje włosom pełnię i siłę. W domu odpowiednio kontynuuj pielęgnację z serią VOLUME.

Wyciśnij kulkę wielkości mandarynki i nałóż na włosy. teraz zacznij strzyżenie lub modelowanie. Ułatwia pracę z włosami oraz pomaga strzyc ślizgiem.

Daje jędrność i zdrowy połysk. W domu odpowiednio kontynuuj pielęgnację z serią REVITAL.

Piankę możesz zaproponować klientowi do domu aby kontynuował peielęgnację tą serią. idealnie do tego sprawdzają się komplementarne produkty z danej serii.