top of page

ŚWIEŻOŚĆ I PIELĘGNACJA DLA WSZYSTKICH TYPÓW WŁOSÓW

Niezależnie od pory roku, warunków atmosferycznych oraz używania ekstremalnych produktów do stylizacji: włos szybko wysycha. Wilgotność wychodzi z małych otworów w łusce włosowej, co sprawia, że włosy są szorstkie, matowe i trudniejsze do rozczesywania. Dlatego codzienna pielęgnacja w domu ma bardzo duże znaczenie.

Linia HYDRO zawiera koktajl z owoców australijskich, który nawilża włosy w jego

porowatych częściach oraz przywraca im naturalny połysk i blask.

Utlenianie jest procesem w którym tzw. wolne rodniki wyrywają elektrony z sąsiednich cząsteczek i przekształcają je w wolne rodniki. Powoduje to niebezpieczną reakcję łańcuchową. Wysoki poziom wolnych rodników przyspiesza proces starzenia się i może w najgorszym przypadku prowadzić do raka. Dlatego też bardzo skuteczną pomocą są przeciwutleniacze, zwane również radykalnymi "łapaczami". Poprzez dobrowolne poddanie się elektronowi, mogą powstrzymać niebezpieczne działanie, a więc są niezbędną pomocą dla komórek naszego organizmu. Linia Hydro zawiera niezbędne ANTYOXYDANTY do zatrzymania procesu starzenia się włosa. Główne składniki zawarte w szamponie, masce i lotionie z serii Hydro;

Quandong

Bardzo odporne drzewo pochodzące z pustyni Australii, którego owoce mają dwukrotnie większe pokłady witaminy C - niczym pomarańcze. Aborygeni używali tych owoców jako olejek do pielęgnacji włosów.

Australijska limonka pustynna

Jedyny rodzaj cytrusa, która może przetrwać miesiące na pustyni bez wody. Odżywczy koktajl o działaniu przeciws-tarzeniowym nawilża skórę głowy i włosy. Zawiera również dużo przeciwutleniaczy.

Akacja

Całodniowy składnik aktywny dla pięknych włosów: ułatwia rozczesywanie, zapewnia gładkość, połysk i objętość. Ma również działanie przeciw-utleniające.


CIEKAWOSTKA:Szampon jest idealny do codziennego użytku, nadaje się także dla dzieci (od 1 roku życia) i entuzjastów sportu. Bardzo delikatne nawilżanie, które nie obciąża włosów. Koncentrat bez sztucznych zagęstników, dobrze sprawdza się do każdego rodzaju włosów. Jeśli nie znasz swojej klientki to z całą pewnością jest to produkt, który możesz polecić jej do domowej pielęgnacji! Odżywia, ale nie obciąża włosów! Przyjemny zapach połączony z miłym w dotyku odczuciem sprawia wrażenie świeżości. Wartość pH zbliżona do ludzkiego składu łez, co sprawia, że nie szczypie w oczy.


HYDRO VITAMIN RINSE - Kolejny produkt z serii - delikatnie nawilżająca maska o niskim pH (3,5)

Idealny produkt dla osób, które mają bardzo mało czasu, idealny do pielęgnacji w domu. Nadaje odpowiednią wilgotność włosom przy minimalnym czasie pracy (2-3 minuty).


Cała seria dedykowana jest również do użycia po zabiegach chemicznych: rozjaśnianie, dekoloryzacja, trwała ondulacja ale również przyciemnianie włosów mocno rozjaśnionych.

Jeśli nie stosujesz żadnych dodatków do rekonstrukcji włosa (TRI JUVEN) musisz zakończyć proces chemiczny nawilżającą pielęgnacją - Hydro

Szampon - Maska - Lotion czyli wszystkie składniki aplikujemy po kolei aby oddać włosom naturalną wilgotność i zakończyć proces chemiczny (rozjaśnianie/dekoloryzacja) oraz przygotować strukturę włosa do kolejnego zabiegu (Koloryzacja soft/pastelowa).


Hydro Vitamin Lotion - Equalizer – Stosujemy przed obróbką chemiczną do wyrównania struktury włosa. Możemy dzięki temu zapobiec przebarwieniom podczas koloryzacji, dzięki czemu uzyskujemy jednolity kolor. W innym kontekście: Natychmiastowo daje włosom traktowanym wcześniej w nieprawidłowy sposób (również takim, na których stosowane

były produkty drogeryjne) świeżość oraz naturalny połysk. Dodaje suchym włosom niezbędną im wilgotność. Szczególnie, jeżeli jesteś osobą aktywną ruchowo potrzebujesz uzyskać szybką pielęgnację od razu po umyciu włosów. Forma bez spłukiwania.

Idealnie nadaje się do strzyżenia - aplikujemy na suche włosy w celu utrzymania dłużej wilgotności (trick: możesz go rozrobić z wodą aby używać w większych ilościach do strzyżenia bez zbędnego obciążania włosów). Dostępność w kilku pojemnościach - w odsprzedaży mini produkty cieszą się dużym wzięciem (możesz zabrać ze sobą na siłownię lub w krótką podróż).
90 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments

Rated 0 out of 5 stars.
No ratings yet

Add a rating
bottom of page