top of page

Akcja regeneracja - Twoich włosów po wakacjach


Lato to piękny czas! Kto nie lubi ciepła, słońca i kąpieli w morzu. Chronimy skórę przed promieniowaniem UV, ale rzadko myślimy o ochronie włosów. Promienie słoneczne powodują,

że włosy staja się suche, łamliwe i zmieniają swój kolor. Często jesteśmy z tego powodu zadowoleni i nie zdajemy sobie sprawy, że to tak na prawdę oznaka głębokich uszkodzeń

w strukturze włosa. Dodatkowo kąpiele w słonym morzu sprawiają, że włosy są sztywne i matowe, ponieważ sól działa wysuszająco. Niestety połączenie soli i słońca to fatalne połączenie dla kondycji naszych włosów.ALE...nie martw się! Nawet jeżeli nie zadbałeś o pielęgnację włosów latem i teraz są zniszczone, można to naprawić! Jak?
1) OCZYSZCZENIE


Przygotowanie włosów do odpowiedniej pielęgnacji to podstawa. Możesz do tego wykorzystać szampon SUN, który jest delikatny, ale dokładnie usuwa wszelkie zanieczyszczenia, a dodatkowo nawilża skórę głowy.


2) ODBUDOWA


Włosy po wakacjach potrzebują solidnej dawki nawilżenia. NUTRI Mask posiada cenne olejki, które nadają włosom maksimum nawilżenia i dodatkowo chronią przed utratą wilgoci po zabiegu.3) PIELĘGNACJA NA CODZIEŃ


Zadbaj o codzienną pielęgnacje włosów i skóry głowy. Pamiętaj, nawet jeżeli wcześniej dany kosmetyk się sprawdzał, może się okazać że włosy po wakacjach wymagają innego sposobu pielęgnacji.


4) ODPOCZYNEK


Regeneracja włosów po wakacjach to długotrwały proces. Jeżeli Twoje włosy wymagają koloryzacji, zwróć uwagę by była ona bezpieczna i by nie niszczyła nadmiernie włosów.

Daj im odetchnąć.5) TERAPIA ODMŁADZAJĄCA WŁOSY


TRIJUVEN© to seria do zabiegu w salonie. Zawiera innowacyjne mikroproteiny, które wnikają do najgłębszych warstw włókien włosa. W przeciwieństwie do zwykłych zabiegów czy maseczek odżywczych, TRIJUVEN© działa nie tylko na zewnątrz włosa, ale także w jego wnętrzu. W ten sposób TRIJUVEN© wyraźnie poprawia strukturę i nadaje włosom młodszy, zdrowy wygląd.


Zapytaj swojego fryzjera czy posiada

w ofercie ten zabieg.Regeneracja włosów po wakacjach to wyzwanie, na pewno przyda Ci się wiele cierpliwości i konsekwencji. Przesuszone włosy wymagają nawilżenia i ochrony, ale na pewno dzięki naszym radom, Twoje włosy odzyskają energię i blask.

34 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page