top of page

DOSKONAŁE ODMŁODZENIE WŁOSÓW Z TRIJUVEN©

Zaktualizowano: 1 marWłosy do ramion rosną nawet kilka lat. Wraz z długością stają się starsze. Ten czas nie pozostawia ich nietkniętych. A jeśli są do tego często farbowane i stylizowane narzędziami termicznymi, wydają się szczególnie słabe i pozbawione połysku.3-ETAPOWA INTENSYWNA TERAPIA ODMŁADZANIA WŁOSÓW
TRIJUVEN© step 1 to esencja, która wnika głęboko we włosy. Dzięki swoim właściwościom odmładzającym włosy, odbudowuje i stabilizuje zniszczone włosy od wewnątrz.


TRIJUVEN© step 2 to mikrobiałkowa emulsja, którą nakłada się na włosy po kroku 1. Dzięki swoim odżywczym składnikom stabilizuje włosy od wewnątrz i zamyka powierzchnię włosa


TRIJUVEN© step 3 to kuracja uzupełniająca w domu. Więcej informacji z tyłuDzięki intensywnym badaniom można było opracować kurację za pomocą TRIJUVEN©, który rekonstruuje warstwę włókien włosa - od wewnątrz i od zewnątrz. W ten sposób TRIJUVEN© znacząco poprawia strukturę i sprawia, że ​​włosy wyglądają wyraźnie młodziej i zdrowiej.


Z TRIJUVEN© Smoothing Water

oferujemy Ci szybki zabieg pielęgnacyjny idealny do:


• długich włosów

• naturalnie puszących się włosów

• włosów zniszczonych zabiegami chemicznymi, po rozjaśnianiu i farbowaniu

• matowych i pozbawionych blasku


Woda do włosów nadaje włosom połysk, jedwabistą miękkość i elastyczność w ciągu kilku sekund. W ten sposób uszczelnia powierzchnię włosów, ułatwiając ich rozczesywanie i zapewniając widoczny efekt przeciw puszeniu.
161 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page