top of page

IDEALNI TOWARZYSZE DLA TWOICH WŁOSÓW PODCZAS FESTIWALITWÓJ MUST-HAVE PODCZAS FESTIWALI


Każdy, kto odwiedza przynajmniej jeden z licznych festiwali tego lata chciałby również zadbać o swoje włosy. Wiadomo jaki klimat panuje podczas takich wydarzeń w czasie lata - słońce, wiatr, deszcz oraz kurz. To wszystko mocno wpływa na kondycje Twoich włosów. Nawet w ciągu kilku dni trwania takiego festiwalu możesz zauważyć, że włosy tracą blask i witalność. A przecież ze świetnym strojem musi iść w parze również idealna fryzura!


Aby uzyskać wyraźne kształty i indywidualną strukturę, ważne są produkty, które umożliwiają nieograniczoną różnorodność. Niezależnie od tego, czy włosy są puszyste czy jedwabiście gładkie. Z produktami GLYNT otwierają się wspaniałe możliwości twórcze!


Jedno jest pewne: szczególny wygląd podczas trwania całego festiwalu musi przejść wiele. Stylowe warkoczyki czy koczki muszą wytrzymać wiele podczas tańca. Pomaga w tym:

Spray Wax. Wosk do rozpylania łączy w sobie prostotę sprayu z kontrolą wosku, dzięki czemu szczególnie łatwo jest wyczarować plecione fryzury. Więc nawet najkrótsze pasma włosów pozostają w warkoczu. Możesz bawić się, tańczyć i skakać od rana do nocy!


Kolejny problem, z którym często boryka się wiele osób: przetłuszczające się włosy po pierwszej nocy w namiocie.


3 dni bez odpowiedniej pielęgnacji podczas mycia włosów? Z BLIZZARD Ice Spray to żaden problem! Rozpylony na nasadzie w kilka sekund nadaje włosom lekkość i pełnię. Idealny do szybkiej stylizacji przed kolejnym koncertem. Pudrowe drobinki wchłaniają pozostałości z włosów i skóry głowy. Po rozczesaniu włosy w mgnieniu oka znów stają się przewiewne i świeże.
Z produktami do stylizacji GLYNT Twoja kolejna wizyta na festiwalu nie jest już przeszkodą!

A jeśli szukasz idealnej fryzury na festiwal to koniecznie przeczytaj nasz wpis dotyczący modnych stylizacji i fryzur 2022. Kliknij w przycisk i zainspiruj się!51 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments

Rated 0 out of 5 stars.
No ratings yet

Add a rating
bottom of page