top of page

Krem pod oczy - nowość!


OWOCE I BOTANICZNE 20 MARCA 2019

W kosmetyce "kwiat bagienny" jest określany jako „piana łąkowa”. Olej z nasion tłoczony na zimno jest początkowo bardzo pachnący i zielonkawy. W celach kosmetycznych staje się rafinowany i

czysty, tak że jest prawie czysty i bezwonny. Olej Meadowfoam składa się prawie wyłącznie z nienasyconych kwasów tłuszczowych, które są już znane przez naukę o żywności jako mające specjalny efekt zatrzymywania wilgoci w skórze.


Ten cenny olej nadaje się do różnych rodzajów skóry, od skóry suchej do normalnej, skóry mieszanej i tłustej. Wykazuje jednak swoje szczególnie odżywcze działanie na suchą, wrażliwą i bardzo wrażliwą skórę. Tutaj efekt restrukturyzacji może się w pełni wykonać. Rezultat: uszkodzona lub sucha skóra dostaje wystarczającej ilości wilgoci. Dodatkowo olej łąkowy pomaga naprawić uszkodzenia skóry poprzez jej właściwości odnawiające komórki.


Ponieważ nadzwyczajny olej roślinny jest bardzo stabilny, nie musi być również konserwowany i dlatego jest bardzo miły dla skóry. Odczucie skóry: jest bardzo jedwabista, gładka i nietłusta dzięki przepisu z olejem z pasty łąkowej . Cecha szczególna: produkt łatwo się rozprowadza i dlatego nadaje się szczególnie do pielęgnacji okolic oczu.


Używamy tego oleju roślinnego w nowym kremie do oczu GLYNT SENSITIVE, który możesz teraz kupić w jednym z naszych salonów!

12 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments

Rated 0 out of 5 stars.
No ratings yet

Add a rating
bottom of page