NIE MA SZANS NA ŁUPIEŻ

Szampon i tonik DERMA Regulate niezawodnie rozwiązują złożony problem „łupieżu”. Dzięki DERMA Regulate Therapy łupież jest gwarantowany już po kilku aplikacjach. ZASTOSOWANIE TERAPII PRZECIWŁUPIEŻOWEJ:

Tonik do włosów i skóry głowy z szamponem DERMA Regulate. Ważne jest, aby podczas mycia szamponem zamoczyć całą skórę głowy, a zwłaszcza kontury. Następnie osusz włosy i spryskaj 2 pompkami DERMA Regulate Tonic na część skóry głowy. Pięć takich aplikacji jest wystarczających. Następnie delikatnie masuj skórę głowy, aby składniki aktywne mogły być dobrze wchłaniane. Spłukanie nie jest wymagane. Następnie włosy można modelować wg potrzeby.


EFEKT PRZECIWŁUPIEŻOWY

Głównym winowajcą łupieżu jest grzyb drożdżowy zwany Malassezia. Samo mycie włosów nie pomaga. Należy użyć środków, które rozwiązują istniejący łupież, zwalczają grzyby i hamują najmniejsze stany zapalne, aby przywrócić tworzenie komórek skóry do normalnego poziomu.


TRZY AKTYWNE SKŁADNIKIZ SERII DERMA ZAPEWNIAJĄ WYJĄTKOWY EFEKT:

1. Kwas salicylowy rozpuszcza łupież, działa przeciwgrzybiczo i przeciwzapalnie oraz ma słabe działanie przeciwbakteryjne.

2. Piroctone Olamin działa hamująco na wszystkie medycznie istotne drożdże i grzyby.

3. Ekstrakt z kory wierzby ma działanie przeciwzapalne i dlatego działa kojąco na skórę głowy. W DERMA Regulate Tonic panthenol zapewnia również niewielki efekt objętościowy i mentol, co poprawia krążenie krwi.


DOBRZE WIEDZIEĆ

Wyciąg z kory wierzby stosowany w szamponie i toniku DERMA Regulate nadaje włosom objętość, gładkość i połysk. Kora pastwiska zawiera salicynę przeciwbólową i przeciwgorączkową.

14 wyświetlenia0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

KONTAKT:

Biuro

Doradcy Handlowi

Wyłącznym dystrybutorem marki w Polsce jest sieć franczyzowa firmy EKF sp. k. (Ekskluzywne Kosmetyki Fryzjerskie) z siedzibą w Szczecinie przy ul. Wojciechowskiego 3. Szczegółowe dane na temat sieci uzyskasz tutaj: www.ekf24.pl oraz śledź naszego facebook'a EKF24.