top of page

NIE MA SZANS NA ŁUPIEŻ

Szampon i tonik DERMA Regulate niezawodnie rozwiązują złożony problem „łupieżu”. Dzięki DERMA Regulate Therapy łupież jest gwarantowany już po kilku aplikacjach. ZASTOSOWANIE TERAPII PRZECIWŁUPIEŻOWEJ:

Tonik do włosów i skóry głowy z szamponem DERMA Regulate. Ważne jest, aby podczas mycia szamponem zamoczyć całą skórę głowy, a zwłaszcza kontury. Następnie osusz włosy i spryskaj 2 pompkami DERMA Regulate Tonic na część skóry głowy. Pięć takich aplikacji jest wystarczających. Następnie delikatnie masuj skórę głowy, aby składniki aktywne mogły być dobrze wchłaniane. Spłukanie nie jest wymagane. Następnie włosy można modelować wg potrzeby.


EFEKT PRZECIWŁUPIEŻOWY

Głównym winowajcą łupieżu jest grzyb drożdżowy zwany Malassezia. Samo mycie włosów nie pomaga. Należy użyć środków, które rozwiązują istniejący łupież, zwalczają grzyby i hamują najmniejsze stany zapalne, aby przywrócić tworzenie komórek skóry do normalnego poziomu.


TRZY AKTYWNE SKŁADNIKIZ SERII DERMA ZAPEWNIAJĄ WYJĄTKOWY EFEKT:

1. Kwas salicylowy rozpuszcza łupież, działa przeciwgrzybiczo i przeciwzapalnie oraz ma słabe działanie przeciwbakteryjne.

2. Piroctone Olamin działa hamująco na wszystkie medycznie istotne drożdże i grzyby.

3. Ekstrakt z kory wierzby ma działanie przeciwzapalne i dlatego działa kojąco na skórę głowy. W DERMA Regulate Tonic panthenol zapewnia również niewielki efekt objętościowy i mentol, co poprawia krążenie krwi.


DOBRZE WIEDZIEĆ

Wyciąg z kory wierzby stosowany w szamponie i toniku DERMA Regulate nadaje włosom objętość, gładkość i połysk. Kora pastwiska zawiera salicynę przeciwbólową i przeciwgorączkową.

18 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments

Rated 0 out of 5 stars.
No ratings yet

Add a rating
bottom of page