top of page

Nie zapominaj o końcach włosówMasz rozdwojone i przesuszone końcówki? Jeżeli tak to doskonale wiesz jak bardzo potrafią one zepsuć fryzurę. Codzienne stylizacje, wiatr, pielęgnacja włosów a nawet dieta wpływają na stan naszych włosów i końcówek. Co zrobić, by mieć piękne i zadbane końce?


Przede wszystkim regularne podcinanie włosów.

Nawet jeśli zapuszczasz włosy, ważne jest podcienie. Takie włosy są lepiej dotlenione, dzięki czemu szybciej rosną. Jeśli marzą Ci się "grube" końcówki, wybierz proste cięcie lub w kształcie "U".


Odpowiednia pielęgnacja

Ze swojej strony polecamy codzienne stosowanie NUTRI Elixir to olejek, który nawilży przesuszone końce. NUTRI Mask - szczególnie intensywna, bogata maska. Tutaj cenne olejki tworzą delikatną powłokę ochronną wokół pojedynczych włosów, dzięki czemu ich powierzchnia jest wygładzona. Szczególnie olejek jojoba długotrwale chroni zestresowane włosy przed ponowną utratą wilgoci i natychmiastowo nadaje im jedwabistą miękkość.Właściwa ochrona

Jak mówią "lepiej zapobiegać niż leczyć", dlatego warto chronić końcówki przed wysoką temperaturą. Sprawdzi się do tego idealnie BREEZE Smoothing Spray i MALIBU Smoothing Cream, które nie tylko chronią włosy przed temperaturą, ale również wygładzają i dodają włosom blasku


Cierpliwości

To wszystko przyniesie efekty tylko wtedy, kiedy Twoje działanie będzie długofalowe, dlatego musisz uzbroić się w cierpliwość. Zanim zaczniesz cieszyć się pięknymi i zdrowymi końcami może minąć nawet kilka miesięcy. Zwłaszcza jeżeli Twoje włosy są zniszczone i przesuszone.


46 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

コメント

5つ星のうち0と評価されています。
まだ評価がありません

評価を追加
bottom of page