top of page

Nowoczesność na wyciągnięcie ręki


W naszym sklepie właśnie pojawiła się Gamma+. Ultra lekka suszarka do włosów z silnikiem cyfrowym i technologią jonową. Powstała w kolaboracji GLYNT i Gamma+, przeznaczona do użytku w salonie fryzjerskim, jak do własnego użytku w domu. Jest szczególnie oszczędna, poręczna i posiada mnóstwo efektywnych możliwości.

EFEKTYWNOŚĆ I SKUTECZNOŚĆ


Jest idealna do użytku w salonach fryzjerskich dzięki jej nieznacznej wadze. Waży zaledwie 290 gramów i jest o połowę mniejsza w porównaniu z klasycznymi suszarkami do włosów. Dlatego świetnie nadaje się do długiej pracy z włosami.


Suszarka jest dużo cichsza w porównaniu do suszarek tej samej kategorii. Zoptymalizowana częstotliwość dźwięku sprawia, że praca staje się spokojniejsza i przyjemniejsza.WYBIERZ POD SIEBIE
Suszarka wyposażona jest w 4 różne dysze do różnych rodzajów włosów: Elegant, Extreme, Delicate i Classic. Dołączony do zestawu jest także dyfuzor.
Extreme to dyfuzor z najbardziej płaskim końcem w zestawie. Zapewnia wysoką temperaturę i skierowanie silnego powiewu powietrza w pożądany obszar. Idealny do modelowania grubych, puszących się i kręconych włosów.


Classic umożliwia skierowanie całej mocy na większy obszar. Idealny do długich włosów.


Elegant to największa dysza, specjalnie zaprojektowana do szczotkowania włosów.


Delicate został zaprojektowany do krótkich, cienkich i zniszczonych włosów. Delikatnie suszy, nie uszkadzając włosa. Świetna opcja dla fryzjerów.


Suszarka do włosów Xcell zawiera również DYFUZOR, który umożliwia naturalne suszenie i dodaje włosom objętości.
ZASYSANIE 3D W 360°


Zasysanie w suszarce do włosów ma ogromne znaczenie dla jej wydajności. Wpływa to na przepływ powietrza, ciśnienie i temperaturę. Czysty filtr jest kluczowy dla doskonałej wydajności suszarki. W suszarce XCell z automatyczną kontrolą temperatury, czysty filtr jest niezbędny. Nie dodajemy niepotrzebnych elementów ochronnych, aby filtr zawsze był widoczny. Ukrywanie filtra, jak robi konkurencja, może prowadzić do zatkania i skrócenia żywotności suszarki. Specjalny skład wewnętrznych pokryw i stalowy mikrofiltr zapewniają trwałość.


Inwestycja w w profesjonalną suszarkę to kluczowy krok do rozwoju Twojego Salonu. Pamiętaj, że satysfakcja Twoich klientów to podstawa sukcesu w branży fryzjerskiej. Dzięki tej suszarce, która zapewnia szybkie suszenie, precyzyjną kontrolę temperatury i stylizacji, możesz zapewnić im doskonałe efekty końcowe.


38 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments

Rated 0 out of 5 stars.
No ratings yet

Add a rating
bottom of page