top of page

Pierwszy FRYZJER KWARTAŁU wybrany
Wczoraj na naszym Facebooku oraz Instagramie ogłosiliśmy, że pierwszym FRYZJEREM KWARTAŁU została Pani Magdalena Barańska - fryzjerka oraz właścicielka salonu fryzjerskiego Magiczne Cięcie, które znajduje się w Szamotułach.


Cieszymy się, że Pani Magdalena z uznaniem i radością dumnie nosi status Fryzjera Kwartału, który jest specjalnym wyróżnieniem wśród osób, które współpracują z marką GLYNT Polska.

Stale obserwujemy portale społecznościowe oraz posty, na których zostajemy oznaczeni. Codziennie przeglądamy aktywności, na których występuje również #NJZF w opisach postów.


Aktywność Pani Magdaleny Barańskiej jest ogromna, co można zauważyć nie tylko na fanpage'u salonu Magiczne Cięcie, ale również na naszej grupie facebookowej - Inspiracje fryzjerskie GLYNT. Pani Magda z chęcią dzieli się swoimi pracami, ale również aktywnie doradza innym fryzjerom. Dla wielu osób jest również inspiracją, a to wszystko za sprawą swojej kreatywności.


Cieszymy się z faktu, że mamy tak wspaniałych fryzjerów, którzy rozwijają swoje salony, jak i promują markę GLYNT Polska. Wiemy, że takich osób jest dużo, dlatego też zachęcamy do jeszcze większej aktywności w social mediach. A może to właśnie Ty zostaniesz kolejnym FRYZJEREM KWARTAŁU?Już niedługo będzie można przeczytać artykuł w naszym kwartalniku UPDATE oraz zobaczyć wywiad na YouTube!


Przypominamy o naszej akcji! Zapraszamy do obejrzenia filmu:


Co trzeba zrobić, aby zostać Fryzjerem Kwartału?

1. Raz w tygodniu wrzucaj na Facebooka lub Instagrama coś związanego z tym, co kochasz - czyli z fryzjerstwem! Może to być, zdjęcie, film... Im kreatywniej tym lepiej! Dodaj hasztagi: #NJZF#GLYNTPOLSKA#GLYNT

2. Zrecenzuj swój ulubiony produkt GLYNT - również na Facebooku lub Instagramie z hasztagami #NJZF#GLYNTPOLSKA#GLYNT

3. Dlaczego właśnie GLYNT?


Oferujemy:

1. Rozkładówkę w naszym kwartalniku UPDATE, na której znajdzie się artykuł na temat Twojego salonu,

2. Wywiad z Tobą w formie wideo,

3. Szkolenie z Biznes Coachingu - 3 sesje po jednej godzinie.

108 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments

Rated 0 out of 5 stars.
No ratings yet

Add a rating
bottom of page