top of page

Produkt miesiąca na luty - NUTRI Elixir


Jak wiecie zorganizowaliśmy całoroczną akcję "Produkt Miesiąca". Wiemy jak trudna jest odsprzedaż kosmetyków, dlatego chcielibyśmy Wam to ułatwić!


CO TO TAKIEGO?


To zestawy kosmetyków do odsprzedaży wraz z ulotkami dla klientów. Co miesiąc będzie to inny produkt. W lutym - NUTRI Elixir. Wystaw produkty wraz z ulotkami na recepcji lub na każdej konsoli fryzjerskiej.


Takie ulotki na pewno zainteresują Twoich klientów. Dzięki temu łatwo zaczniesz z nimi, rozmowę na temat pielęgnacji i kosmetyków dostępnych w Twoim Salonie, a odsprzedaż stanie się łatwiejsza.


Oczywiście Salony Autoryzowane GLYNT będą dostawały paczki z produktami miesiąca przez cały rok, całkowicie za darmo. Paczki będą wysyłane z wyprzedzeniem abyście zdążyli się odpowiednio przygotować.LŚNIĄCE JAK JEDWAB

Czy to jako eleganckie wykończenie w salonie, czy jako odrobina luksusu w życiu codziennym – z NUTRI Elixir uzyskasz uczucie „włosów jak jedwab”. Tłoczony na zimno olej z jojoba i orzechów makadamia zapewniją głęboką pielęgnację, uderzający połysk, silne odbicie światła i jedwabiste uczucie. Wysokiej jakości oleje pokrywają włosy i sprawiają, że są one bogato wypielęgnowane, dzięki czemu delikatnie opadają. Przesuszone, długie włosy są ukojone i ujarzmione, a ich końcówki doskonale odżywione.


Dzięki NUTRI Elixir codzienna pielęgnacja staje się prawdziwym rytuałem rozpieszczającym.4 WSPANIAŁE PIELĘGNACJE


PRZED MYCIEM Jako kurację bez spłukiwania, po prostu nałóż na suche włosy przed kąpielą, pozostaw do działania, a następnie umyj włosy jak zwykle.


PRZED SUSZENIEM (Nakładaj oszczędnie) nałóż na wilgotne włosy. Dzięki temu są one natychmiast gładkie, łatwo się rozczesują i są chronione przed ciepłem suszarki do włosów.


PO SUSZENIU (Nakładaj oszczędnie) na włosy, szczególnie na końcówki. Jedwabisty połysk tworzy idealne wykończenie każdej fryzury. Nałóż bezpośrednio po aplikacji lub jako uzupełnienie w ciągu dnia.


NA NOC Aby zregenerować suche włosy przez noc, wmasuj eliksir na całej długości i w końcówki, a następnie zapleć luźno warkocz. Włosy mogą się tak delikatnie regenerować, a będą jedwabiście gładkie i miękkie


SUN TIP na letnie dni NUTRI Elixir sprawdzi się równie dobrze. Wystarczy włożyć do torby plażowej, aby przez cały dzień odżywiać zniszczone słońcem włosy.

80 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments

Rated 0 out of 5 stars.
No ratings yet

Add a rating
bottom of page