top of page

Rok 2020 - wzrost, rozwój, sukces! Pomimo pandemii.

Dla Grupy EKF24 - GLYNT POLSKA rok 2020 był, jak dla całej branży, pełen zaskoczeń i trudności, jednak dzięki lojalności, przywiązaniu do marki i wsparciu swoich klientów i kontrahentów firma może mówić o sukcesie. Wszystkie zamówienia realizowane są jak dotąd bez opóźnień. Dostawy od niemieckiego producenta także są realizowane w standardowej formie a dla zarządu priorytetem jest dbanie o bezpieczeństwo, zdrowie i miejsca pracy swojej załogi, przy utrzymaniu wewnętrznego reżimu sanitarnego.

Największym sukcesem Grupy w roku pełnym nieprzewidzianych zmian było utrzymanie zatrudnienia, brak zwolnień a w rzeczywistości nawet inwestycje i rozwój. Firma utrzymała także wzrost sprzedaży co oznacza, że nasi klienci także utrzymali swoje obroty na założonym poziomie.

Sytuacji epidemiologicznej w kraju nikt z nas nie mógł przewidzieć. Dzięki niej jednak dowiedzieliśmy się kilku rzeczy o naszej branży, klientach i nas samych. Dziś z dużą satysfakcją mogę powiedzieć, że Grupa EKF24 w roku 2020 zrealizowała wszystkie postawione przed nią cele biznesowe, począwszy od utrzymania, a nawet zwiększenia zatrudnienia, planów sprzedażowych oraz inwestycji w rozwój firmy - mówi Dariusz Bączkiewicz, większościowy udziałowiec w spółce i jej lider.


I dodaje: "Nie byłoby to możliwe gdyby nasi klienci i partnerzy nie okazali nam zaufania i wsparcia, za co wszystkim naszym partnerom pragnę serdecznie podziękować. Warto także wspomnieć o wspólnych akcjach pomocowych w branży, jakie przygotowaliśmy właśnie dla nich.GLYNT POLSKA - jako zespół, zareagował niezwłocznie. Opłaciło się i nam i klientom, w końcu nasz sukces wynika bezpośrednio sukcesu naszych klientów.

Przygotowanie pomocy dla naszych klientów poprzez ofertę wewnętrznego finansowania (leasing kosmetyków) pozostając poza bankami pozwoliło na poprawnie płynności finansowej naszych klientów. Nie wymagamy zaświadczeń z ZUS, US itd.. po prostu znamy naszych klientów i sami kredytujemy ich zakupy u nas w bardzo prostej i atrakcyjnej formie. Dodatkowa oferta DROPSHIPPING całkowicie odmieniła świat biznesu i odsprzedaży u naszych klientów. To wspaniała oferta która odbiła się dużym, pozytywnych echem. Do tego szkolenia online także biznesowe... wszystkie te narzędzia przyniosły efekty. nasi klienta rozwinęli się średnio aż o 18% w stosunku do roki 2019. Gratulacje dla Was i dla nas, że potrafiliśmy stawić aktywnie czoła kryzysowi.

W tym roku firma niebawem wypuści kolejną pomoc... gotowy marketing indywidualny dla swoich klientów. Nie będą już musieli martwić się o wizytówki, ulotki, broszury na temat swoich biznesów - salonów fryzjerskich GLYNT.


Jako Grupa nie zwalniamy tempa, planujemy w obecnym roku szereg nowych wdrożeń jak i rozbudowę mocy sprzedażowych, wierzymy iż dzięki dobrym produktom i silnym relacjom z naszymi partnerami biznesowymi jesteśmy w stanie pokonać ten trudny pandemiczny czas.


W tym roku wprowadźmy także REBRANDING marki GLYNT co dla nas będzie także wielkim wyzwaniem, ale także nadzieją na lepszy rok. Życzę sobie i Wam... "by nas było stać na święty spokój."


Pozdrawiam serdecznie.

Dariusz Bączkiewicz.

78 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments

Rated 0 out of 5 stars.
No ratings yet

Add a rating
bottom of page