top of page

Sposób na wypadające włosy?
CO POMAGA NA WYPADAJĄCE WŁOSY?


Wypadanie włosów to nie tylko uciążliwość. Wiele osób, których dotknął ten problem, cierpi również psychicznie. Ponieważ włosy odgrywają decydującą rolę nie tylko dla zewnętrznego piękna, ale także dla wewnętrznego samopoczucia. W końcu naturalnie piękne włosy są zdrowe i witalne. Objawy wypadania włosów mogą się różnić, ale zawsze wiąże się to z chorobą skóry głowy.


Niezależnie od tego, czy jest to osoba starsza czy młodsza, kobieta czy mężczyzna - najlepszym sposobem zapobiegania wypadaniu włosów jest regularna pielęgnacja skóry głowy.


Zdrowe cebulki to podstawa zdrowego wzrostu włosów. Słabe krążenie krwi w skórze głowy może utrudniać transport składników odżywczych do meszków włosowych i spowolnić wzrost włosów - te stają się cienkie lub wiotkie.CO MOŻNA ZROBIĆ?


Nie ma cudownego lekarstwa na wypadanie włosów, chociaż wiele osób bardzo by tego chciało. Jednak znamy składniki aktywne, które - pod warunkiem, że cebulki włosów pozostaną nienaruszone - mogą również stymulować wzrost włosów. Najlepsze lekarstwo na wypadanie włosów, podobnie jak wiele innych rzeczy, pochodzi z natury. Liście drzewa Ginkgo Biloga od dawna znane są ze swojego stymulującego wpływu na organizm.


Cenny ekstrakt, który pozyskuje się z liści drzewa Ginkgo Biloba, ma również wpływ na mikro-metabiolizm skóry głowy. Specjalny składnik aktywny wspomaga transport składników odżywczych do cebulek włosów. W efekcie naczynia włosowate prowadzące do cebulki włosa są lepiej ukrwione. Prawdziwe pożywienie dla skóry głowy i włosów.KTÓRY PRODUKT GLYNT JEST ODPOWIEDNI?REFRESH SHAMPOO


to głęboko oczyszczający, odświeżający szampon na co dzień. Zielona herbata wzmacnia włosy dzięki zawartym wapnem i magnezem. Kofeina pobudza krążenie w skórze głowy i dostarcza wystarczającą ilość składników odżywczych dla cebulek – warunek silnego wzrostu włosów.DERMA GINKGO ENERGETICUM


to stymulujący tonik z ekstraktem z miłorzębu japońskiego i biotyną, który zapobiega ich wypadaniu. Aktywuje dostarczanie składników odżywczych do cebulek włosów poprzez pobudzanie mikrokrążenia i działa profilaktycznie na podrażnienia skóry głowy.
ZALECENIA DOTYCZĄCE STOSOWANIA


W odniesieniu do REFRESH SHAMPOO: niewielką ilość produktu rozprowadzić równomiernie na mokre włosy, pozostawić na krótko, lekko zemulgować, a następnie dokładnie spłukać.

Po umyciu szamponem na skórę głowy rozprowadź DERMA GINKGO ENERGETICUM, a następnie delikatnie wmasuj. Nie spłukuj. Stosować od 1 do 3 razy w tygodniu.

216 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comentarios

Obtuvo 0 de 5 estrellas.
Aún no hay calificaciones

Agrega una calificación
bottom of page