top of page

Tyle słońca w całym mieście...

PIELĘGNACJA WŁOSÓW DLA OCHRONY OD SŁOŃCA, SOLI ORAZ CHLORU.


W lecie włosy są szczególnie eksploatowane: Na przykład poprzez pływanie w

morzu, które sprawia, że włosy pęcznieją. Kryształy soli siedzą we włosach i rozjaśniają je. Włosy stają się kruche, tracą swój kolor i matowieją. Produkty SUN są idealnym rozwiązaniem: Koktajl składników z australijskich owoców chroni włosy przed utratą wilgoci ze względu na słońce, sól i chlor. Można opalać się bez dodatkowych środków i cieszyć gładkimi włosami podczas wypoczynku.


GŁÓWNE SKŁADNIKI:


Cytryna z Aspen Położona w australijskim lesie deszczowym cytryna ma silne działanie przeciwutleniające. Wzmacnia również naczynia włosowate, zapobiegając oznakom zmęczenia skóry głowy. Jagoda Lilly Pilly Kolejny owoc australijskiego lasu deszczowego. Jego wyciąg jest przeciwutleniający, nawilżający i ułatwia rozczesywanie włosów. Owoc Davidsona Owoce z drzewa w australijskim lesie deszczowym. Posiada również właściwości przeciwutleniające. Filtr UV Dwa składniki chronią przed promieniami UV, a tym samym przeciwdziałają rozjaśnianiu naturalnych i farbowanych włosów.


SUN CARE SHAMPOO Odżywczy szampon dodający połysku.

Duża ilość składników pielęgnujących zapewnia jedwabisty połysk i elastyczność w przypadku włosów narażonych na czynniki zewnętrzne. Równocześnie usuwa pozostałości chloru i soli z włosów. Idealny do ochrony włosów przed słońcem, słoną wodą i chlorem. Wspaniały zapach sprawia, że czesanie jest naprawdę łatwe. Nie używaj regularnie, tylko po kąpielach zarówno wodnych jak i słonecznych.


SUN CARE CONDITIONER Głęboko działająca odżywka chroniąca przed słońcem bez spłukiwania.

Chroń włosy przed silnym rozjaśnianiem podczas opalania. Powinno się go stosować przez cały dzień, tak jak w przypadku kremu do opalania. „Włosy nie rozjaśniają się tak szybko, gdy używasz preparatu „SUN CARE CONDITIONER”. Produkt powinien być nakładany od nasady aż po końce – aby zapobiec rozpulchnieniu włosów. Aplikuj z umiarem, rozczesując włosy pasmo po paśmie. SUN Care Conditioner ma coś do zaoferowania przy każdym kolorze włosów. Po kosztownym zabiegu koloryzacji, każdy salon powinien zasugerować klientowi: „Wydałeś dużo pieniędzy na zabieg koloryzacji. Zainwestuj w produkt pielęgnacyjny, aby chronić kolor włosów latem”.


CIEKAWOSTKA: Owoce zawarte w tej serii do pielęgnacji pochodzą z Australii gdzie na co dzień jest wysoka temperatura i duże stężenie tlenu. W sposób naturalny posiadają właściwości ochronne przed tymi czynnikami - są odporne na słońce.54 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments

Rated 0 out of 5 stars.
No ratings yet

Add a rating
bottom of page