top of page

WŁOSY LATEM - jak pielęgnować?

Nadchodzi sezon letni a z nim upały, słońce w zenicie, słona/chlorowana woda, czasem wiatr, a niekiedy duża wilgotność. Te warunki pogodowe są niebezpieczne by zachować nasze włosy nawilżone, świeże oraz lekkie. Co robić by takie zostały?Kiedy myślimy o lecie od razu przychodzi nam na myśl ochrona i pielęgnacja naszej skóry, jednak nasze włosy są również bardzo ważne. Często podczas lata wyjeżdżamy, jesteśmy w ruchu, spieszymy się, nie mamy czasu lub brakuje nam miejsca w walizce, tym często usprawiedliwiamy brak dobrej opieki nad naszymi włosami w okresie, który nie jest dla nich przyjazny.


Nakrycie głowy w upalne dni

W ostatnich latach 2020-2023 są chustki jak bandany czy zwykle apaszki zakładane na głowę, to definitywnie hit letnich akcesoriów i do tego pomocy, skuteczny w chronieniu naszych włosów. Oczywiście modne kapelusze i bawełniane bucket hat są również bardzo wskazane!

Pamiętaj by twoje nakrycie głowy było dobrze wykonane oraz było dobrej

jakości by twoje włosy mogły oddychać!W naszej ofercie produkty z serii SUN świetnie sprawdzą się przy letniej pielęgnacjiPo ciężkim upalnym dniu
SUN MASK

Nadaje zmęczonym włosom witalności i nawilżenia, poprawiając ich strukturę. Zawiera aminocukier z agawy, który wpływa na sprężystość włosa.

Filtry UVA, UVB i SPF
SUN SCALP PROTECT SPRAY

Stworzony specjalnie na potrzeby skóry głowy. Posiada filtry UVA i UVB oraz SPF15. Spray ma lekką konsystencję, dzięki czemu nie obciąża włosów.


Ochrona przed słońcem

SUN CARE SPRAY

Zapewnia ochronę włosów przed słońcem, wiatrem i słoną wodą. Idealnie sprawdzi się na plaży! Sprawia, że włosy są nawilżone i łatwo się rozczesują.
Po dniu nad morzem
SUN SHAMPOO

Delikatnie ale dokładnie usuwa piasek i sól z włosów, jednocześnie je nawilżając.
36 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments

Rated 0 out of 5 stars.
No ratings yet

Add a rating
bottom of page