WŁOSY W OBFITOŚCI

Aktualizacja: 18 mar 2020

VOLUME Energy Spray to odżywka bez spłukiwania, która imponuje cudownymi walorami stylistycznymi i pielęgnacyjnymi.

Dzięki VOLUME Energy Spray delikatne włosy uzyskują dodatkową objętość i pełnię - w ciągu kilku sekund podczas stylizacji suszarką! Płynna keratyna w odżywce w sprayu łączy się z włosami przez ciepło suszarki do włosów i natychmiast je wzmacnia. Pojedyncze włosy są niemalże duplikowane, a stylizacja wygląda pełniej i dynamicznie. Rezultat: wzmocnione, pewne włosy, które mogą promieniować zdrowo i prężnie.


PORADA EKSPERTA

PRZEZ SPECJALISTYCZNEGO TRENERA PETERA KLUGE

Wygląd „Blow-Dry” naprawdę powraca. Stylizacja włosów profesjonalisty jest ponownie ceniona i cieszy się dużym zainteresowaniem. W końcu temat „włosów” jest ważniejszy niż kiedykolwiek. Większość kobiet z Europy Północnej ma włosy bardziej normalne niż delikatne. Bez odpowiedniej stylistyki brakuje im objętości i pełni, pewnego dynamizmu. A pełen i żywy blask włosów jest potrzebny wszystkim. Jeśli włosy są raczej delikatne i pozbawione życia, VOLUME Energy Spray jest idealnym rozwiązaniem.


Aktywny termicznie składnik dostarczający energii serii GLYNT VOLUME zawiera płynną keratynę. W momencie, gdy wilgoć jest wydmuchiwana z włosów, VOLUME Energy Spray zaczyna pokazywać swój efekt. Tworzy prawdziwy „efekt popcornu”, włosy są coraz bardziej odczuwalne. Objętość i kształt, zwłaszcza w delikatnych włosach, mogą być opracowywane w sposób ukierunkowany i jest ich optycznie oraz więcej. Wystarczy spryskać od czubka wysuszone lekko w ręcznik włosy, wysuszyć włosy prawie na sucho, podnosząc i rozluźniając dłońmi, a następnie wysuszyć do końca za pomocą okrągłej szczotki a krótkie włosy za pomocą szczotki szkieletowej. VOLUME Energy Spray to produkt pielęgnacyjny. Możesz to poczuć zaraz po stylizacji. Włosy są dobrze utrzymane i błyszczą bajecznie.

22 wyświetlenia0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

KONTAKT:

Biuro

Doradcy Handlowi

Wyłącznym dystrybutorem marki w Polsce jest sieć franczyzowa firmy EKF sp. k. (Ekskluzywne Kosmetyki Fryzjerskie) z siedzibą w Szczecinie przy ul. Wojciechowskiego 3. Szczegółowe dane na temat sieci uzyskasz tutaj: www.ekf24.pl oraz śledź naszego facebook'a EKF24.