top of page

Zestawy świąteczne GLYNTW TYM ROKU PRZEDSTAWIAMY PIĘĆ ZESTAWÓW ŚWIĄTECZNYCH


Chcesz wywołać szczególnie szeroki uśmiech na twarzy swoich przyjaciół i krewnych? Zrób to z okazji Świąt Bożego Narodzenia. Przedstawiamy zestawy świąteczne GLYNT.


Pięć zestawów do wyboru - to od Ciebie zależy, który będzie tym idealnym. Dopasuj kosmetyki do włosów osoby, którą chcesz obdarować prezentem. Jeśli jednak nie jesteś pewna/y - zapytaj nas o pomoc, z chęcią Ci doradzimy.


Przy okazji: produkty pielęgnacyjne GLYNT umieszczone są w praktycznym, metalowym pudełku, które można ponownie wykorzystać... na przykład do ukrycia świątecznych ciastek ;)


ZESTAW HYDRO

Zestaw GLYNT Hydro składa się z łagodnego szamponu, odżywki bez spłukiwania oraz nabłyszczającej kuracji na włosy. Zapewniają włosom nawilżenie i głęboką pielęgnację.


ZESTAW VOLUME

Zestaw GLYNT Volume składa się z szamponu zwiększającego objętość, maski - emulsji witaminowej oraz sprayu zwiększającego objętość.


ZESTAW REVITAL

Zestaw GLYNT Revital jest idealny aby wzmocnić intensywność koloru i połysk włosów. Składa się z szamponu, maski i odżywki.


ZESTAW NUTRI

W zestawie GLYNT Nutri znajdziesz szampon, maskę do włosów oraz pielęgnacyjny eliksir o dogłębnym działaniu. Dzięki temu zestawowi naturalnie falowane i grube włosy mogą przechowywać więcej wilgoci dzięki cennym lipidom.


ZESTAW ACTIVE

Zestaw GLYNT Active składa się z ACTIVE Refresh Shampoo, ACTIVE Ginkgo Energeticum oraz SENSITIVE żel pod prysznic. Idealny zestaw dla skóry głowy ze słabym krążeniem krwi. Stymuluje on porost włosów, a skóra jest lepiej ukrwiona.Szczegółowe informacje o każdej serii kosmetyków: https://www.glyntpolska.pl/oferta195 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments

Rated 0 out of 5 stars.
No ratings yet

Add a rating
bottom of page