top of page

PRACOWNIK BIUROWY

oferta pracy

Poszukujemy kandydatów, którzy rozwiną nasz zespół oraz razem z nami będą realizować swoje prywatne cele i marzenia. Ponieważ jesteśmy firmą nastawioną na ludzi i zdajemy sobie sprawę z tego, że to oni Tworzą tą firmę, najpierw stawiamy na naszych pracowników. W myśl Richarda Bransona - "zadbaj o swoich pracowników a oni zadbają o klientów." Ta metoda połączona z system wolności turkusowej sprawia, że mamy najlepszą obsługę klienta w branży. 

Pełny etat w doborowym towarzystwie? Oczywiście! Oferta dla Panów jak i dla Pań :-)
Jeżeli lubisz pracę przy komputerze, excel i cyferki powodują szybsze bicie serca a wykresy i statystyki pobudzają jak poranna kawa... no to czekamy właśnie na Ciebie! Dodatkowo gdy lubisz kontakt telefoniczny z klientami oraz naprawdę dobrą kawę no to już zaczyna się wspaniale!
Będziesz częścią ważnego zespołu, koordynatorem ważnych działań ludzi w terenie, cenisz sobie dobrą atmosferę, lubisz aktywną i energiczną pracę i jednocześnie czujesz się wspaniale będąc uczestnikiem regularnych szkoleń kwartalnych... to miejsce jest dla Ciebie, bo nasza firma na pierwszym miejscu stawia zespół i jego członków.
Będziesz realizować razem z naszym zespołem wspólne cele i indywidualne marzenia, jeżeli przy tym jesteś sumienny, kreatywny i masz masę pomysłów z których będziemy mogli skorzystać, staniesz się jej częścią i aktywnym kreatorem tej firmy - bo ją właśnie tworzymy MY! Zespół EKF DREAM TEAM który pracuje w oparciu o system zarządzania TURKUSOWEGO (nie wiesz co to znaczy? Spytaj wujka GOOGLE)
Ponieważ stale się rozwijamy, dlatego poszukujemy ciekawej i odpowiedzialnej osoby jako kolejnego członka naszego wyjątkowego zespołu. Dystrybuujemy kosmetyki w całej Polsce, jesteśmy wyłącznym ich importerem i potrzebujemy Ciebie, aby to wszytko rozwijało się dalej płynnie i stabilnie.

business-and-finance.png
business-and-finance-5.png
policy.png
bonus.png
chosen.png

Zgłoszenia prosimy wysyłać na maila:

 

info@ekf24.pl

business-and-finance-4.png
bottom of page