bg_beauty-pflege_brilliant-eyes.jpg

DELIKATNA

PIELĘGNACJA OCZU

Szczególnie delikatna skóra wokół oczu wymaga szczególnej uwagi - GLYNT SENSITIVE Eye Cream odżywia olejem z pianki łąkowej.

Delikatna skóra wokół oczu jest szczególnie wrażliwa. Ponieważ jest na przykład znacznie cieńsza niż skóra na twarzy. Ponadto nie ma tu prawie żadnej podskórnej tkanki tłuszczowej, a zarówno elastyna, jak i szkielet kolagenowy są tutaj słabsze niż w innych obszarach skóry. Nie można tak dobrze związać wilgoci. Delikatna skóra jest bardziej podatna na drobne zmarszczki i ogólną wrażliwość. W codziennej pielęgnacji ten wrażliwy obszar skóry potrzebuje produktu dostosowanego do tych potrzeb i dającego specjalne efekty.

bg_eye-cream_inszenierung.jpg

SENSITIVE Eye Cream uzupełnia serię SENSITIVE o odżywczy krem pod oczy, który jest idealny dla delikatnej skóry wokół nich. Olejek z pianki łąkowej zapewnia jedwabistą, gładką i nigdy nie tłustą skórę. Ten specjalny olej nie spływa i dlatego jest szczególnie odpowiedni do pielęgnacji okolic oczu. Odżywcza formuła jest bezzapachowa i zapewnia dobre samopoczucie. 

WIĘCEJ NIŻ WAŻNY I NIEZBĘDNY W CODZIENNEJ PIELĘGNACJI:

JAKO BAZA POD MAKIJAŻ

Osoby noszące makijaż szczególnie cenią sobie idealną bazę. SENSITIVE Eye Cream to doskonała baza pod korektor i podkład. Doskonale przygotowuje skórę do aplikacji makijażu i zapobiega osadzaniu się podkładu w zmarszczki w ciągu dnia. Makijaż na twarzy jest równy i nieskazitelny przez cały dzień. 

POMOCNIK W HENNIE RZĘS

Wysokiej jakości składniki w kremie SENSITIVE Eye Cream chronią delikatną skórę wokół oczu podczas barwienia i jednocześnie zapewniają intensywną pielęgnację. Nawet po nałożeniu henny warto ponownie nałożyć trochę kremu pod oczy. Delikatna formuła działa kojąco na skórę i pozostawia ją przyjemną w dotyku.

KONTAKT:

Biuro

Doradcy Handlowi

Wyłącznym dystrybutorem marki w Polsce jest sieć franczyzowa firmy EKF sp. k. (Ekskluzywne Kosmetyki Fryzjerskie) z siedzibą w Szczecinie przy ul. Wojciechowskiego 3. Szczegółowe dane na temat sieci uzyskasz tutaj: www.ekf24.pl oraz śledź naszego facebook'a EKF24.