bg_beauty-hand-and-nail-.jpg

DELIKATNA PIELĘGNACJA  SUCHYCH RĄK

GLYNT SENSITIVE Hand & Nail Balm z mineralnymi lipidami i olejami roślinnymi z piany łąkowej i orzecha jojoba zachowuje ważny płaszcz ochronny  i wspiera zdrową barierę skórną. Balsam do rąk wspomaga nawilżenie skóry, nadaje jej wyjątkową miękkość i szybko się wchłania. Formuła bez emulgatora ma również działanie hydrofobowe. 

Nasze dłonie są wielokrotnie narażone na znaczne obciążenia, co skutkuje uszkodzeniami kwaśnego płaszcza ochronnego.

Z tego powodu ważne jest, aby zachować funkcję barierową skóry. Funkcja bariery pomaga skórze regulować się sama i ogólnie zapewnia, że skóra jest przyjemna i zdrowa.

Tylko nienaruszona bariera skórna zapobiega wysychaniu skóry i chroni przed wnikaniem szkodliwych czy drażniących dla organizmu substancji. Na rękach ta bariera jest niestabilna z powodu czynników zewnętrznych. Ponadto skóra tutaj jest przeważnie delikatna i nie może również magazynować wilgoci. Wymaga to szczególnej uwagi i troski. 

bg_wiesenschaumkraut.jpg

DOBRZE WIEDZIEĆ

Olejek z pianki łąkowej składa się prawie w całości z nienasyconych kwasów tłuszczowych, które w specjalny sposób zatrzymują wilgoć w skórze. Ponadto ten niezwykły olej roślinny jest bardzo stabilny, nie wymaga konserwacji i jest bardzo przyjazny dla skóry.

KONTAKT:

Biuro

Doradcy Handlowi

Wyłącznym dystrybutorem marki w Polsce jest sieć franczyzowa firmy EKF sp. k. (Ekskluzywne Kosmetyki Fryzjerskie) z siedzibą w Szczecinie przy ul. Wojciechowskiego 3. Szczegółowe dane na temat sieci uzyskasz tutaj: www.ekf24.pl oraz śledź naszego facebook'a EKF24.