bg_sensitive-jojoba-fluid.jpg

DELIKATNA PIELĘGNACJA  SUCHEJ SKÓRY

Sucha skóra może mieć wiele przyczyn. Jednak zadbaną i przyjemną skórę można stosunkowo łatwo przywrócić. Produkty do pielęgnacji skóry  z wysokiej jakości olejami chronią skórę przed utratą wilgoci i pozostawiają ją jedwabistą, zadbaną i nawilżoną. 

SENSITIVE Jojoba Fluid to płyn do skóry wrażliwej  lub suchej, zawierający wysokiej jakości cenne lipidy i tłoczony na zimno olej jojoba. Zwiększa zdolność magazynowania wilgoci i sprawie, że skóra jest aksamitna i elastyczna. Efekt utrzymuje się przez 8 godzin. SESTIVE Jojoba Fluid jest idealny zarówno do ciała jak i twarzy. Receptura przebadana dermatologicznie jest bezzapachowa i nie zawiera konserwantów, emulgatorów ani barwników. 

Przyjazny dla skóry głowy olej jojoba jest jednym z najważniejszych składników SENSITIVE Jojoba Fluid. 

Dzięki praktycznemu rozpylaczowi, płyn jest wyjątkowo łatwy w użyciu. Mgiełka w sprayu jest drobno rozprowadzona, a SENSITIVE Jojoba Fluid można w razie potrzeby stosować specjalnie na poszczególne obszary ciała. 

KONTAKT:

Biuro

Doradcy Handlowi

Wyłącznym dystrybutorem marki w Polsce jest sieć franczyzowa firmy EKF sp. k. (Ekskluzywne Kosmetyki Fryzjerskie) z siedzibą w Szczecinie przy ul. Wojciechowskiego 3. Szczegółowe dane na temat sieci uzyskasz tutaj: www.ekf24.pl oraz śledź naszego facebook'a EKF24.