top of page
00_home_professionals_NEU.jpg

LOGOWANIE KLIENTA

Strefa klienta to obszerny portal, gdzie nie tylko zamówisz towar online do swojego salonu, ale także zapłacisz za dostawę czy skorzystasz ze specjalnych promocji. Dowiesz się również o nowościach GLYNT Polska.

 

Stwórz swoje konto aby za każdym razem szybko i sprawnie składać zamówienia także przez smartphone. Zapraszamy!

MAPA SALONÓW AUTORYZOWANYCH

Na mapie znajdują się Salony współpracujące z marką GLYNT, które posiadają wszystkie nasze usługi i pordukty.

Projekt bez tytułu (54).png

DLACZEGO WYBRAĆ  GLYNT?

GLYNT Friends.png

GLYNT FRIENDS

Dołącz do naszej społeczności. Specjalnie dla naszych klientów posiadamy prywatną grupę na Facebooku. Znajduje się na niej pełne wsparcie marketingowe, szkoleniowe, specjalne oferty, oraz darmowa wiedza instruktorów.

24.jpeg

SZKOLENIA EKF

Shadows Coaching, Blond Coaching, najnowsze techniki koloryzacji, strzyżenia damskie i męskie, stylizacja i upięcia oraz biznes dla Twojego salonu to oferta szkoleniowa przygotowana przez EKF na 2024 rok.

DLA TWOJEGO  SALONU

teaser_trijuven_NEU.jpg

TRIJUVEN© 
W SALONIE

Dzięki TRIJUVEN© zaoferuj swoim klientom kurację odmładzającą włosy, która znacznie różni się od konwencjonalnych zabiegów pielęgnacyjnych.

teaser_mangala.jpg

MANGALA 
W SALONIE

Zaoferuj swoim klientom 8 tygodni wymarzonej koloryzacji włosów z zabiegami koloryzacji MANGALA i PRYWATNĄ FORMUŁĄ pomiędzy dwoma koloryzacjami w salonie.

teaser_Shots.jpg

PIELĘGNACYJNE CIĘCIE
W SALONIE

Wraz z wprowadzeniem GLYNT SHOTS przedstawiamy Ci dopracowaną usługę: CARE CUT – ulepszenie klasycznej fryzury.

teaser_brilliant-eyes_NEU.jpg

KOLORYZACJA BRWI I RZĘS
W SALONIE

Zaoferuj swoim klientom idealny wygląd do nowej fryzury lub wymarzonego koloru włosów dzięki SHADOWS® BRILLIANT EYES.

REFIL STATION

Stań się częścią naszej rewolucji  i odkryj naszą stację do napełniania. Sprawiamy, że zrównoważony wybór jest tak łatwy, jak to tylko możliwe dla klientów Twojego salonu

POMOC BIZNESOWA

Plakat

MARKETING
W SALONIE

Zadbamy o Twój marketing. Nie musisz się przejmować projektowaniem ulotek, cenników czy wizytówek, bo to wszystko załatwimy za Ciebie! Wyróżnij się spośród konkurencji profesjonalnym marketingiem.

WWZS5160.JPG

BIZNES COACH

Wspieramy Twój biznes fryzjerski ponieważ znamy się na nim doskonale. Obsługujemy setki salonów w Polsce i za granicą, stąd wiemy jakie  ich potrzeby oraz wymagania obecnego rynku. Możesz liczyć na naszą wiedzę oraz doświadczenie. Pomożemy Ci rozwinąć skrzydła, bo przecież Twój biznes to nasz biznes.

Projekt bez tytułu (71).png

LEASING NA TOWAR

Chcesz wprowadzić profesjonalną odsprzedaż naszych produktów w salonie ale nie masz gotówki aby stworzyć taki zestaw? Nie ma problemu. Specjalnie na tę okoliczność przygotowaliśmy nasze wewnętrzne finansowanie takiego projektu. 

bottom of page