DODATKI:

Aktualności

Wydarzenia

Szkolenia

Platforma VOD

BLOG

Wyłącznym dystrybutorem marki w Polsce jest sieć franczyzowa firmy EKF sp. k. (Ekskluzywne Kosmetyki Fryzjerskie) z siedzibą w Szczecinie przy ul. Wojciechowskiego 3. Szczegółowe dane na temat sieci uzyskasz tutaj: www.ekf24.pl oraz śledź naszego facebook'a EKF24. 

KONGRES

GLYNT POLSKA 2020'

5 lecie dystrybucji

Kup bilet ONLINE:

Kongres to coś więcej niż show!

Pokaz szkoleniowy GLYNT & GRAHAM HILL

Czterech przystojnych dżentelmenów, zaprezentuje pokaz fryzjerski TRUE BEAUTY,  koloryzacje , strzyżenia i stylizacje oraz: Gentleman Look, 

pokaz Graham Hill- strzyżenie i stylizacje 

Pokaz Barmański

oraz open BAR  zabawa do rana

After party i dobrą zabawę, jak zawsze zapewni firma Jiggers. Wykwintne drinki, kolorowe dodatki, ogniste shoty! 2 Bary do dyspozycji, pokaz "Flair" oraz kolorowe drinki.

Ekskluzywna konferencja biznesowa. 

5 lat dystrybucji

Konkursy i zabawy dla uczestników kongresu. Wcześniej należy przygotować zdjęcia modelki (przed, w trakcie oraz po) i przesłać do nas, wraz z opisami. Laureatów zaprezentujemy na scenie. Ponadto specjalne podziękowania i wyróżnienia, dla najważniejszych klientów oraz prezentacja nowości na rok 2020.

KONGRES ROCZNY GLYNT POLSKA 2020

Hotel Jan Sander

Aleksandrów Łódzki

 

- cena 599 zł (salony firmowe 399 zł) 

- w cenie nocleg ze śniadaniem , uroczysty bankiet all inclusive, pokazy, show i binzes coaching .

12-13 stycznia 2020 

Start 15:00

TRENDY KOLORÓW I TECHNIKA WYKONANIA

// ODKRYJ NOWE TENDENCJE KOLOROWE // DOSTOSUJ AKTUALNE TECHNOLOGIE KOLORYSTYCZNE W SALONIE //  UTWÓRZ AKTUALNE TRENDY KOLORYSTYCZNE JAKO ŚWIADCZONĄ USŁUGĘ // OTRZYMAJ NAJNOWSZE WSKAZÓWKI STYLIZACJI //

Doskonal kunszt i świadomość trendów, które idą w parze. Bezpieczne wdrażanie modnych trendów kolorystycznych to jedno z codziennych wyzwań. Odfiltrowujemy pseudo trendy i trendy, które nie są istotne, i podsumowujemy je za pomocą technik kolorystycznych, które można szybko i skutecznie wdrożyć w salonie. 

Różnorodne warianty stylistyczne uzupełniają seminarium i oferują możliwość nadania klientowi ekscytującego nowego wyglądu.

 

Co w programie? Między innymi: