Nie można uzyskać większej indywidualności: produkty serii TEXTURE obsługują wszystkie fryzury i rodzaje włosów z doskonałym wykończeniem. Stopnie wykończenia jednak różnią się od siebie - od delikatnych do mocnych. Tak, jak sobie wymarzysz.

bg_beauty-styling_texture.jpg

STRUKTURA DLA KAŻDEGO RODZAJU WŁOSÓW

Wyraźne kształty, indywidualna struktura i wyszczególnione każde pasmo włosów zapewniają idealne wykończenie fryzury. Do tego bardzo ważne są produkty, które pozwolą na tę nieograniczoną różnorodność, aby móc  indywidualnie zaprojektować każdy wygląd. A to wszystko niezależnie od rodzaju włosów. 

BLIZZARD ICE SPRAY

BLIZZARD Ice Spray nadaje włosom lekkość i pełnię w ciągu kilku sekund. Idealny do szybkich stylizacji po pracy czy przed imprezą. Pudrowe cząsteczki wchłaniają pozostałości z włosów i skóry głowy, po czesaniu stają się świeże i przewiewne. Imbir wspomaga ten zauważany efekt świeżości. 

Stosowanie: Dobrze wstrząsnąć puszką, następnie spryskać od nasady i na całej długości i równomiernie rozprowadzić ręką. Rozczesać i wyszczotkować po minucie.

VENICE SALT SPRAY

Formuła soli morskiej w VENICE Salt Spray nadaje włosom niepowtarzalny wygląd,  nadając im plażowe fale. Produkt można rozpylić na suche lub lekko wilgotne włosy. 

Stosowanie: Nałożyć równomiernie na suche lub wysuszone ręcznikiem włosy. Następnie wmasować dłońmi, ugnieść i ułożyć w pożądany kształt plażowych fal. 

SPIDER CREAM

SPIDER Cream to elastyczny krem, który nadaje włosom zmienną konsystencję i lekką jędrność. Idealny do akcentowania długości i końcówek. Produkt do stylizacji dla bobów o długości do brody i włosów krótkich. 

Stosowanie: Oszczędnie rozprowadzić między dłonie i wcierać w suche lub wilgotne włosy. 

KANGOO SHAPER

KANGOO Shaper to elastyczna pasta z żywicą. Nadaje włosom zmienne napięcie, jedwabisty połysk i szybko je ujędrnia. Bardzo odpowiedni do ujarzmienia i modelowania mocnych włosów.

Stosowanie: Oszczędnie rozprowadzić między dłonie i wcierać w suche lub wilgotne włosy.

BORA PASTE

BORA Paste to pudrowa konsystencja tekstury zapewniająca naturalny wygląd. Nawet cienkie włosy natychmiast stają się bardziej pełne, zwiększają swoją objętość i stają się lekko matowe. Idealna stylizacja dla włosów krótkich i o średniej długości.

Stosowanie: Oszczędnie rozprowadzić między dłonie i wcierać w suche lub wilgotne włosy. 

CARIBBEAN

SPRAY WAX

CARIBBEAN Wax Spray podkreśla loki, jednocześnie je ujarzmiając. Chroni je również przed puszeniem. Łączy działanie wosku z prostotą sprayu. 

Stosowanie: Dobrze wstrząsnąć, następnie spryskać od nasady po końce. Równomiernie rozprowadzać po włosach. 

ROK SPRAY FOAM

ROK Spray Foam nadaje fryzurze kształt w 10 sekund. Włosy są stabilne, tworząc mocny efekt pełności. Ta pianka w sprayu jest odpowiednia do wszystkich grubości i długości włosów. Dodaje szczególnej objętości u nasady włosa. 

Stosowanie: Spryskać oszczędnie na rękę, rozetrzeć na dłoniach i wcierając, nanieść na suche lub wilgotne włosy. 

MAT MODELER

MAT Modeler to wosk zwiększający objętość. Krzemionka i wosk pszczeli dają lekko matowy efekt. Bardzo mocna konsystencja nadaje również cienkim włosom dodatkową objętość i doskonale nadaje się do modelowania. 

Stosowanie: Delikatnie wcierać między dłonie, a następnie nanieść na włosy. 

KONTAKT:

Biuro

Doradcy Handlowi

Wyłącznym dystrybutorem marki w Polsce jest sieć franczyzowa firmy EKF sp. k. (Ekskluzywne Kosmetyki Fryzjerskie) z siedzibą w Szczecinie przy ul. Wojciechowskiego 3. Szczegółowe dane na temat sieci uzyskasz tutaj: www.ekf24.pl oraz śledź naszego facebook'a EKF24.