Nie można uzyskać większej indywidualności: produkty TEXTURE obsługują wszystkie fryzury z doskonałą definicją. Stopnie konsolidacji różnią się od jasnych do mocnych, a optyka powierzchni zmienia się od uderzająco błyszczącego do półbłyszczącego.

Name, Title

STRUKTURA DLA KAŻDEGO STYLU

 Wyraźne kształty, indywidualna struktura i kierunek poszczególnych sekcji włosów zapewniają fryzurze idealne wykończenie. W tym celu ważne jest, aby mieć produkty o tej nieograniczonej różnorodności, aby każda stylizacja mogła wyglądać indywidualnie. Niezależnie od tego, czy włosy są falowane lub kręcone czy też jedwabiście proste. Produkty TEXTURE otwierają wspaniałe możliwości twórcze.

BLIZZARD ICE SPRAY

BLIZZARD Ice Spray nadaje włosom lekkość i pełnię w ciągu kilku sekund. Idealny do szybkich stylizacji po pracy i przed imprezą. Pudrowe cząsteczki pochłaniają resztki włosów i skóry głowy, po czesaniu lub szczotkowaniu włosy są świeże i przewiewne. Imbir wspiera ten zauważalny efekt świeżości.

Sposób użycia: Dobrze wstrząśnij puszką, a następnie spryskaj preparatem po długości włosów i rozprowadź produkt równomiernie.  Czesać lub szczotkować po 1 minucie.

CARIBBEAN WOSK W SPRAYU

CARIBBEAN Spray Wax definiuje loki, uspokaja naturalne fale, oswaja uparte włosy i chroni wygładzone włosy przed otarciami. Łączy kontrolę wosku z prostotą sprayu. Dodaj do suchych włosów.

Stosowanie: Dobrze wstrząśnij puszką, a następnie spryskaj preparatem po długości włosów i równomiernie rozprowadź na suchych.

PASTA BORA

BORA Paste to pudrowa konsystencja tekstury zapewniająca naturalny wygląd. Nawet cienkie włosy natychmiast stają się bardziej pełne, zwiększają objętość i stają się lekko matowe. Idealna stylizacja dla włosów od krótkich do średniej długości.

Zastosowanie: Używaj oszczędnie między dłońmi i natychmiast wmasuj w suche lub wilgotne włosy.

MODELER MAT

MAT Modeler to wosk o dużej objętości. Krzemionka i wosk pszczeli dają lekko matowy efekt. Bardzo mocna konsystencja zapewnia nawet bardzo cienkim włosom wyjątkowo mocną objętość i bardzo dobrze nadaje się do kształtowania plastycznego. 

Zastosowanie: Wcierać oszczędnie między dłonie i wcierać w suche lub wilgotne włosy.

SPIDER KREM

SPIDER Krem to elastyczny krem, który nadaje włosom zmienną konsystencję i lekką jędrność. Idealny do akcentów długości i końców. Idealny produkt do stylizacji dla bobów o długości do brody i krótkich włosów męskich. 

Zastosowanie: Oszczędnie rozprowadzić między dłonie i wcierać w suche lub wilgotne włosy.

FREZARKA KANGOO

KANGOO Shaper to elastyczna pasta z żywicami. Nadaje włosom zmienne napięcie, jedwabisty połysk i szybko je ujędrnia. Bardzo odpowiedni do ujarzmienia i modelowania mocnych włosów. 

Zastosowanie: Oszczędnie rozprowadzić między dłonie i wcierać w suche lub wilgotne włosy.

ROK PIANA W SPRAYU

 

ROK Spray Foam nadaje fryzurze kształt w 10 sekund, zapewnia stabilność korzeni, a tym samym zapewnia silny efekt pełności. Ta pianka w sprayu nadaje się do włosów o dowolnej grubości oraz do włosów krótkich i średnich.

Zastosowanie: Rzadko spryskaj dłonie i rozprowadź na nich produkt, następnie wcieraj w suche lub wilgotne włosy, aby uzyskać maksymalną objętość, szczególnie na końcówkach.

KONTAKT:

Biuro

Doradcy Handlowi

GLYNT_Logo Wort-Bildmarke_negativ.png

Wyłącznym dystrybutorem marki w Polsce jest sieć franczyzowa firmy EKF sp. k. (Ekskluzywne Kosmetyki Fryzjerskie) z siedzibą w Szczecinie przy ul. Wojciechowskiego 3. Szczegółowe dane na temat sieci uzyskasz tutaj: www.ekf24.pl oraz śledź naszego facebook'a EKF24.