bg_beauty-styling_sprays-vento-1.png

SPRAY DO WŁOSÓW VENTO

VENTO Texture Spray to nie tylko lakier do włosów. Wraz z VENTO Texture Spray prezentujemy teraz absolutnie wszechstronny produkt, który sprawia, że każda stylizacja przyciąga wzrok. Spray jest idealny do  stylizacji włosów o każdej długości - od wyraźnego pixie, przez modne cięcie midi, po grzywkę niczym z wybiegu Victoria's Secret. Dzięki innowacyjnej recepturze VENTO Texture Spray może być stosowany na dwa sposoby: z jednej strony jako narzędzie do stylizacji, do tworzenia teksturowego wyglądu. Z drugiej strony jako wykończenie i utrwalenie gotowej fryzury. 

PODMUCH VENTO WE WŁOSACH

Szczególnie delikatna mgiełka w sprayu doskonale rozprowadza się na włosach. Wysokiej jakości żywice wzmacniają je i zapewniają mocne utrwalenie. Jednocześnie zapewniają, że włosy się nie sklejają, a spray można rozczesać bez pozostawiania śladów. Subtelny zapach przyjemnie dopełnia strumień sprayu. 

KOCHAMY  VENTO

KONTAKT:

Biuro

Doradcy Handlowi

Wyłącznym dystrybutorem marki w Polsce jest sieć franczyzowa firmy EKF sp. k. (Ekskluzywne Kosmetyki Fryzjerskie) z siedzibą w Szczecinie przy ul. Wojciechowskiego 3. Szczegółowe dane na temat sieci uzyskasz tutaj: www.ekf24.pl oraz śledź naszego facebook'a EKF24.