Produkty DERMA to prawdziwy program relaksacyjny dla skóry głowy. Wyciąg z kory wierzby ma działanie przeciwzapalne i uspokajające, a kwas salicylowy działa przeciwłupieżowo. W Regulate Tonic witamina B5 zapewnia również niewielką objętość i odświeżający mentol dla przyjemnego krążenia skóry głowy. Szczególnym doświadczeniem odnowy biologicznej jest zastosowanie kremu do masażu skóry głowy Stymulant EFA: Działa relaksująco na skórę głowy i odżywia ją niezbędnymi kwasami tłuszczowymi z oleju z pestek winogron i korzenia łopianu. Skuteczność produktów DERMA podkreśla morski i przyjemnie lekki zapach.

WELLNESS DLA SKÓRY GŁOWY

Coraz więcej osób ma skłonność do wrażliwej i podrażnionej skóry głowy. Wpływy środowiska, stres lub zła dieta to tylko kilka przyczyn łupieżu, swędzenia, bardzo suchej lub tłustej skóry głowy. Seria DERMA pomaga skórze głowy pomóc sobie.

SZAMPON REGULUJĄCY

DERMA Regulate Shampoo jest stosowany do łupieżu, podrażnionej skóry głowy lub bardzo silnej produkcji gruczołów łojowych i związanej z nimi tłustej linii włosów. Szampon jest stosowany tylko tak długo, jak długo utrzymuje się problem skóry głowy. Następnie używasz szamponu specjalnie zaprojektowanego do tekstury włosów.

Zastosowanie: Rozprowadź niewielką ilość równomiernie w mokrych włosach, pozwól na chwilę wchłonąć, zemulguj, a następnie dokładnie spłucz.

STYMULATOR E.F.A

DERMA EFA Stymulant to biologicznie skuteczny krem ​​do skóry głowy z niezbędnymi kwasami tłuszczowymi. Reguluje funkcje skóry głowy oraz zapobiega łupieżowi i wysuszeniu skóry głowy. Napięta skóra głowy znów staje się jędrna.

Zastosowanie: Po umyciu szamponem nałóż emulsję grzebieniem na skórę głowy. Następnie wmasuj równomiernie. Dokładnie spłukać po 5 minutach ekspozycji.

TONIK REGULUJĄCY

W DERMA Regulate Tonic kwas salicylowy i oktopiroks działają skutecznie przeciw łupieżowi i wynikającemu z niego niewielkiemu zaczerwienieniu skóry głowy. Witamina B5 chroni i koi skórę głowy  oraz nadaje włosom więcej ciała. Ożywczy mentol wspomaga zdrowe krążenie skóry głowy. 

Zastosowanie: Po umyciu szamponem lub po użyciu ze stymulantem DERMA EFA nakładaj tonik oszczędnie na skórę głowy i wmasuj. Nie płucz.

KONTAKT:

Biuro

Doradcy Handlowi

GLYNT_Logo Wort-Bildmarke_negativ.png

Wyłącznym dystrybutorem marki w Polsce jest sieć franczyzowa firmy EKF sp. k. (Ekskluzywne Kosmetyki Fryzjerskie) z siedzibą w Szczecinie przy ul. Wojciechowskiego 3. Szczegółowe dane na temat sieci uzyskasz tutaj: www.ekf24.pl oraz śledź naszego facebook'a EKF24.