bg_beauty-pflege_derma-1.jpg

ZDROWA SKÓRA GŁOWY

Coraz więcej osób ma wrażliwą i podrażnioną skórę głowy,. Wpływ środowiska, stres lub niewłaściwa dieta to tylko niektóre z przyczyn łupieżu, swędzenia oraz bardzo suchej lub przetłuszczającej się skóry głowy. Seria DERMA pomaga skórze głowy walczyć z tymi problemami. Produkty DERMA to prawdziwy program relaksacyjny dla skóry głowy. 

Wyciąg z kory wierzby ma działanie przeciwzapalne i uspokajające, a kwas salicylowy działa przeciwłupieżowo. Witamina B5 zapewnia również lekką objętość, a odświeżający mentol poprawia krążenie skóry głowy. Szczególnie dobrze produkty serii DERMA sprawdzają się podczas masażu skóry głowy. Skuteczność produktów podkreśla przyjemny, lekki, morski zapach.

DERMA REGULATE SHAMPOO

DERMA Regulate Shampoo stosowany jest przy łupieżu, podrażnionej skóry głowy lub bardzo dużej produkcji gruczołów łojowych i związanej z tym przetłuszczającej się linii włosów. Ten szampon jest używany tylko tak długo, jak długo utrzymuje się problem ze skórą głowy. Następnie używa się szamponu, który jest indywidualnie dopasowany do rodzaju włosów.

Stosowanie: Niewielką ilość rozprowadzić równomiernie na wilgotne włosy, pozostawić na chwilę, lekko zemulgować a następnie dokładnie spłukać. 

DERMA E.F.A STIMULANT

DERMA E.F.A Stimulant to biologicznie skuteczny krem do skóry głowy z niezbędnymi kwasami tłuszczowymi. Reguluje funkcje skóry głowy, zapobiega łupieżowi i wysuszeniu skóry głowy. Napięta skóra znów staje się elastyczna. 

Stosowanie: Po umyciu szamponem nałożyć  emulsję pasmo po paśmie bezpośrednio na skórę głowy, wmasować, pozostawić na 5 minut a następnie obficie spłukać. 

DERMA REGULATE TONIC

W DERMA Rgulate Tonic kwas salicylowy i oktopyrox działają przeciw łupieżowi i wynikającym z niego niewielkim zaczerwienieniom skóry głowy. Witamina B5 chroni i koi skórę głowy oraz nadaje włosom więcej objętości. Orzeźwiający mentol wspomaga zdrowe krążenie skóry głowy.

Stosowanie: Po umyciu nanieść niewielką ilość na skórę głowy i dokładnie wmasować. Nie spłukiwać. 

TRZY AKTYWNE SKŁADNIKI

NAJLEPSZY EFEKT Z SERIĄ DERMA

1. Kwas salicylowy usuwa łupież, działa przeciwgrzybiczo i przeciwzapalnie.

2. Piroctone Olamine działa hamująco na wszystkie drożdże i grzyby o znaczeniu medycznym. 

3. Wyciąg z kory wierzby działa przeciwzapalnie i przez to koi skórę głowy. W DERMA Regulate Tonic pantenol zapewnia również efekt objętościowy, a mentol wspomaga krążenie krwi. 

DOBRZE WIEDZIEĆ

Wyciąg z kory wierzby zastosowany w szamponie i toniku nadaje włosom objętość, sprężystość i połysk. Kora wierzby zawiera środek przeciwbólowy i salicynę przeciwgorączkową. 

bg_derma-set_ingredients_02.jpg

KONTAKT:

Biuro

Doradcy Handlowi

Wyłącznym dystrybutorem marki w Polsce jest sieć franczyzowa firmy EKF sp. k. (Ekskluzywne Kosmetyki Fryzjerskie) z siedzibą w Szczecinie przy ul. Wojciechowskiego 3. Szczegółowe dane na temat sieci uzyskasz tutaj: www.ekf24.pl oraz śledź naszego facebook'a EKF24.