top of page

DERMA

RELAKS
DLA SKÓRY

Coraz więcej osób cierpi na wrażliwą i podrażnioną skórę głowy. Wpływ środowiska, stres lub nieprawidłowe odżywianie mogą spowodować, że włosy i skóra głowy stracą równowagę i staną się nadmiernie wrażliwe na czynniki zewnętrzne. Tym ważniejsza jest pielęgnacja, która jest dobrze tolerowana, koi i chroni – tak jak produkty z serii SENSITIVE i DERMA. Wspierają naturalne funkcje skóry oraz skóry głowy. Rezultat: Odzyskanie dobrego samopoczucia.

beauty_derma_neu_m.jpg
bg_pflege_derma1-scaled.jpg

DERMA SHAMPOO

DERMA SHAMPOO delikatnie oczyszcza i ogranicza nadmierną produkcje sebum. Jednocześnie skutecznie przeciwdziała łupieżowi i podrażnieniom. Szampon stosuje się do ustąpienia problemu ze skórą głowy. Później należy stosować szampon do użytku codziennego.
derma-tonic.png
W DERMA TONIC kwas salicylowy i oktopirkos są stosowane przeciwko łupieżowi, a cynk na zaczerwienienia. Po umyciu włosów delikatnie wmasuj produkt w skórę głowy, nie spłukuj.

DERMA TONIC

derma-efa-lotion.png
Niezależnie od tego czy stosowany jest w salonie czy w domu, kojący masaż z DERMA E.F.A. LOTION łagodzi napięcie skóry głowy, łagodząc ją niezbędnymi kwasami tłuszczowymi pochodzącymi z oleju z pestek winogron. Właśnie tutaj lecytyna może w pełni rozwinąć swoje właściwości nawilżające i wygładzające. Balsam może być stosowany jako ochrona skóry głowy w przypadku koloryzacji. Można go wypłukać po 2 do 5 minut.

DERMA E.F.A. LOTION

derma-ginkgo-energeticum.png
Skóra głowy nabiera nowej energii dzięki stymulującemu DERMA GINKGO ENERGETICUM. Dodatkowo mocny duet miłorzębu japońskiego i biotyny aktywuje dostarczanie składników odżywczych do cebulek włosów.
Ta stymulacja zapobiega podrażnieniom skóry głowy i wypadaniu włosów,
a tym samym wspomaga zdrowy, pełny wzrost włosów.

DERMA GINKGO ENERGETICUM

derma-shampoo1.png

RÓWNOWAGA
SKÓRY I WŁOSÓW

00_pflege_06_derma_square.jpg
bg_parallax_derma.jpg
glynt_signet_white.gif
bottom of page