DELIKATNE FALE, ZABAWNE LOKI I OBJĘTOŚĆ SZYI

Pragnienie falujących włosów jest wieczne, ponieważ zawsze podkreśla uwodzicielską charyzmę. Jedynie interpretacje falowanych włosów bardzo się zmieniły z czasem. Od efektownych loków glamour, hojnych fal w długich włosach po prawie niewidoczną objętość szyi w krótkich lub średnich włosach: dzięki odpowiedniej technologii i odpowiednim produktom falującym włosy falowane są zawsze modne i można je znaleźć na każdym słynnym wybiegu na świecie.

TWISTER

 

Lekki żel do objętości. Zapewnia wytrzymałość i pełnię w górnej i tylnej części głowy. TWISTER może być również użyty do zmiany kształtu fryzury przez odbicie u nasady. 

Bardzo elastyczna forma i niezbedne narzędzie każdego fryzjera.

BI PHAS to "pofalowana" ciecz o neutralnym pH w trzech klasach. Zapewnia sprężystą deformację i tworzenie fal przy wyjątkowej pielęgnacji włosów.

  • BI PHAS Neutral 0+ jest bardzo odpowiedni dla silnych i mało kręconych włosów.

  • BI PHAS Neutral 1+ jest stosowany do włosów mocnych i normalnych.

  • BI PHAS Neutral 2+ jest idealny do włosów pasmowych, farbowanych lub nawet falowanych.

TRI PERM to łagodny alkaliczny płyn "falisty" w trzech klasach. Zapewnia sprężystą deformację i długotrwałe efekty fali przy optymalnej pielęgnacji włosów. 

  • TRI PERM Sensitive Soft 0 doskonale nadaje się do mocnych i trudnych do zwijania włosów, dzięki sile formowania również do długich włosów.

  • TRI PERM Sensitive Soft 1 jest stosowany do włosów normalnych.

  • TRI PERM Sensitive Soft 2 nadaje się do włosów farbowanych i wrażliwych.

KONTAKT:

Biuro

Doradcy Handlowi

GLYNT_Logo Wort-Bildmarke_negativ.png

Wyłącznym dystrybutorem marki w Polsce jest sieć franczyzowa firmy EKF sp. k. (Ekskluzywne Kosmetyki Fryzjerskie) z siedzibą w Szczecinie przy ul. Wojciechowskiego 3. Szczegółowe dane na temat sieci uzyskasz tutaj: www.ekf24.pl oraz śledź naszego facebook'a EKF24.