top of page
bg_beauty-wellen_NEU.jpg

FALE

Pragnienie falowanych włosów jest nieśmiertelne, ponieważ zawsze podkreślało to pewną uwodzicielską charyzmę. Jedynie sama interpretacja falowanych, kręconych włosów zmieniła się znacząco w czasie. Od efektownych loków w stylu glamour, obfitych fal na długich włosach do prawie niewidocznej objętości od nasady. Dzięki odpowiedniej technice i odpowiednim produktom, faliste włosy są zawsze modne i można znaleźć je na wybiegach na całym świecie.

TRI PERM

TRI PERM to lekko zasadowy płyn dostępny na trzech poziomach. Zapewnia elastyczność i długotrwałe efekty falowania przy odpowiedniej ochronie włosów.

  • TRI PERM Sensitive Soft 0 doskonale nadaje się do włosów mocnych, trudnych do pofalowania, a dzięki swojej sile modelującej również do włosów długich.

  • TRI PERM Sensitive Soft 1 stosuje się do włosów normalnie falujących.

  • TRI PERM Sensitive Soft 2 jest odpowiedni do włosów farbowanych i wrażliwych. 

packshot_triperm.gif

TRI PERM

BI PHAS

BI PHAS to płyn do falowania o neutralnym pH na trzech poziomach. Zapewnia elastyczne modelowanie i omiatanie ​​fal z wyjątkową ochroną włosów.

  • BI PHAS Neutral 0+ doskonale nadaje się do włosów mocnych, które trudno się układa.

  • BI PHAS Neutral 1+ stosuje się do włosów mocnych i naturalnie falowanych

  • BI PHAS Neutral 2+ jest idealny do włosów rozjaśnionych, farbowanych lub farbowanych.

packshot_biphas.gif

TWISTER

TWISTER to żel do objętości bazowej. Ten falisty żel nadaje górnej i tylnej części głowy pełnię. TWISTER może być również użyty do zmiany kształtu korzeni trwałych fal, które wyrosły.

packshot_twister2.png
bottom of page