top of page

GLYNT MANGALA

ODŻYWCZA
PIELĘGNACJA
 KOLORYZACYJNA

Fryzjerzy pracujący w salonach każdego dnia tworzą najpiękniejsze koloryzacje na głowach swoich klientów. GLYNT MANGALA odświeża kolor włosów nawet między wizytami
w salonie. Zabieg ten można stosować raz w tygodniu. Głęboko odżywia włosy, dodaje
im promiennego blasku i delikatnie wiążą świeże pigmenty. Dla koloru włosów, który jest zawsze promiennie piękny.

00_mangala_NEU_m-.jpg
bg_farbe_mangala_desktop-scaled.jpg

WSZECHSTRONNE
MOŻLIWOŚCI DLA
ODŚWIEŻANIA KOLORU

GLYNT MANGALA to seria zabiegów koloryzujących, które łączą pielęgnację i odświeżenie koloru. Niezależnie od tego, czy są to włosy farbowane czy naturalne: Koloryzacja GLYNT MANGALA w razie potrzeby odświeża kolor lub wzmacnia odcień włosów. Zapewnia również, że pomiędzy kolejnymi wizytami w salonie kolor włosów pozostaje tak wyrazisty jak podczas pierwszego dnia po koloryzacji.

Jej wyjątkowa cecha: oprócz 11 gotowych odcieni możesz również uzyskać własne mieszanki dla swoich klientów.

packshot_mangala1.png

MANGALA COLOUR TREATMENT

Pigmenty o bezpośrednim działaniu delikatnie koloryzują włosy. Ekstrakty z pianki łąkowej wygładzają strukturę powierzchniową włosa i nadają im szczególny połysk. Mydlnica lekarska sprawia, że włosy są miękkie i zdrowe. GLYNT MANGALA można nakładać od nasady po same końce, dzięki czemu włosy są odżywione, a produkt ich nie obciąża.

bg_beauty-mangala_private-formula.jpg

SPERSONALIZOWANE
ODŚWIEŻENIE

MANGALA sprawdza się znakomicie również w salonie. Aby ułatwić dopasowanie do koloryzacji permanentnej GLYNT SHADOWS i ich intensywnych odcieni, stworzyliśmy instrukcję dla każdego odcienia z karty kolorów GLYNT SHADOWS. Zapewnia to najprawdopodobniej najbardziej inteligentny sposób łączenia permanentnej koloryzacji z odświeżeniem koloru w salonie.

mangala_packshot_private-formula_salonzuhause.png

PRIVATE FORMULA

W SALONIE Zabiegi koloryzujące dostępne są w salonie w litrowej, praktycznej pojemności. Nadaje się do

pre-pigmentacji, odwrotnej pigmentacji i kompensacji długości oraz końców. Stosuj MANGALA w salonie, wybierając odpowiednią recepturę i dozuj ją bezpośrednio do miski w celu wymieszania koloru.

W DOMU – MANGALA PRIVATE FORMULA aby zapewnić doskonałą, indywidualną obsługę i jeszcze większą lojalność klientów, możesz zaoferować im wyjątkową, osobistą mieszankę MANGALA, która jest przygotowana indywidualnie do koloru włosów: MANGALA PRIVATE FORMULA . Aby to zrobić, dozuj wybrany przepis z litrowych pojemników bezpośrednio do praktycznej, pustej buteleczki MANGALA PRIVATE FORMULA . Dodatkowa korzyść przy sprzedaży: klient w żadnym innym miejscu nie kupi mieszanki, która będzie idealnie dopasowana do jego włosów.

mangala_mischheft_neu.jpg
bottom of page