top of page

GLYNT MANGALA

ODŻYWCZA
PIELĘGNACJA
 KOLORYZACYJNA

Fryzjerzy pracujący w salonach każdego dnia tworzą najpiękniejsze koloryzacje na głowach swoich klientów. GLYNT MANGALA odświeża kolor włosów nawet między wizytami
w salonie. Zabieg ten można stosować raz w tygodniu. Głęboko odżywia włosy, dodaje
im promiennego blasku i delikatnie wiążą świeże pigmenty. Dla koloru włosów, który jest zawsze promiennie piękny.

00_mangala_NEU_m-.jpg
bg_farbe_mangala_desktop-scaled.jpg

WSZECHSTRONNE
MOŻLIWOŚCI DLA
ODŚWIEŻANIA KOLORU

GLYNT MANGALA to seria zabiegów koloryzujących, które łączą pielęgnację i odświeżenie koloru. Niezależnie od tego, czy są to włosy farbowane czy naturalne: Koloryzacja GLYNT MANGALA w razie potrzeby odświeża kolor lub wzmacnia odcień włosów. Zapewnia również, że pomiędzy kolejnymi wizytami w salonie kolor włosów pozostaje tak wyrazisty jak podczas pierwszego dnia po koloryzacji.

Jej wyjątkowa cecha: oprócz 11 gotowych odcieni możesz również uzyskać własne mieszanki dla swoich klientów.

packshot_mangala1.png

MANGALA COLOUR TREATMENT

Pigmenty o bezpośrednim działaniu delikatnie koloryzują włosy. Ekstrakty z pianki łąkowej wygładzają strukturę powierzchniową włosa i nadają im szczególny połysk. Mydlnica lekarska sprawia, że włosy są miękkie i zdrowe. GLYNT MANGALA można nakładać od nasady po same końce, dzięki czemu włosy są odżywione, a produkt ich nie obciąża.

bg_beauty-mangala_private-formula.jpg

SPERSONALIZOWANE
ODŚWIEŻENIE

MANGALA sprawdza się znakomicie również w salonie. Aby ułatwić dopasowanie do koloryzacji permanentnej GLYNT SHADOWS i ich intensywnych odcieni, stworzyliśmy instrukcję dla każdego odcienia z karty kolorów GLYNT SHADOWS. Zapewnia to najprawdopodobniej najbardziej inteligentny sposób łączenia permanentnej koloryzacji z odświeżeniem koloru w salonie.

mangala_packshot_private-formula_salonzuhause.png

PRIVATE FORMULA

W SALONIE Zabiegi koloryzujące dostępne są w salonie w litrowej, praktycznej pojemności. Nadaje się do

pre-pigmentacji, odwrotnej pigmentacji i kompensacji długości oraz końców. Stosuj MANGALA w salonie, wybierając odpowiednią recepturę i dozuj ją bezpośrednio do miski w celu wymieszania koloru.

W DOMU – MANGALA PRIVATE FORMULA aby zapewnić doskonałą, indywidualną obsługę i jeszcze większą lojalność klientów, możesz zaoferować im wyjątkową, osobistą mieszankę MANGALA, która jest przygotowana indywidualnie do koloru włosów: MANGALA PRIVATE FORMULA . Aby to zrobić, dozuj wybrany przepis z litrowych pojemników bezpośrednio do praktycznej, pustej buteleczki MANGALA PRIVATE FORMULA . Dodatkowa korzyść przy sprzedaży: klient w żadnym innym miejscu nie kupi mieszanki, która będzie idealnie dopasowana do jego włosów.

mangala_mischheft_neu.jpg
bg_mangala-stones-1-1.jpg

MANGALA
STONES

SHAMPOO

„Rock Your Grey!” to nasze ostatnie motto, ponieważ naturalność może być elegancka! Dlatego, jeśli wzrośnie liczba siwych włosów, konieczne jest inteligentne rozwiązanie pielęgnacyjne. Idealnym rozwiązaniem do pokrycia białych i siwych włosów jest szampon MANGALA Stones. Szampon w konsystencji pianki równomiernie pokrywa powierzchnie włosów. Pozostawia uderzająco promienny ton szarości, który natychmiast nadaje twarzy większą ekspresję i poprawia każdą cerę.

bottom of page