GWARANCJA TRWAŁOŚCI DLA KAŻDEGO KOLORU WŁOSÓW

Środki do farbowania MANGALA odświeżają również kolor włosów między wizytami w salonie. Dla koloru włosów, który jest zawsze promiennie piękny. Ale również do stosowania w salonie, środki do barwienia MANGALA są naprawdę wszechstronne. Wyciągi z meadowfoamu nadają włosom szczególny połysk, mydlnica nadaje im zdrowy wygląd.

Zastosowanie: Po umyciu szamponem wysuszonych ręcznikiem włosów wmasuj od nasady aż po końcówki. Dzięki grzebieniu zapewnia równomierne rozprowadzenie we włosach. W zależności od pożądanego efektu barwienia pozostawić na 5-15 minut.

Name, Title

8 TYGODNI WYMARZONEGO KOLORU WŁOSÓW

MANGALA to seria środków łączących pielęgnację i odświeżenie kolorów. Bez względu na to, czy są to włosy farbowane, czy naturalne:
utwardzanie farbami MANGALA odświeża kolor włosów, dostosowując je na życzenie lub wzmacniając odcień i utrzymując świeży kolor włosów między dwiema sesjami farbowania w salonie, jak w dzień po koloryzacji.

KONTAKT:

Biuro

Doradcy Handlowi

GLYNT_Logo Wort-Bildmarke_negativ.png

Wyłącznym dystrybutorem marki w Polsce jest sieć franczyzowa firmy EKF sp. k. (Ekskluzywne Kosmetyki Fryzjerskie) z siedzibą w Szczecinie przy ul. Wojciechowskiego 3. Szczegółowe dane na temat sieci uzyskasz tutaj: www.ekf24.pl oraz śledź naszego facebook'a EKF24.