BLOND W DOSKONAŁOŚCI

Blond włosy zawsze uważano za szczególnie atrakcyjne i wyjątkowe. Symbol czystości i niewinności często nie jest tworzony przez naturę, lecz przez sztuczne rozświetlenie. Osiągnięcie doskonałych odcieni blond jest najwyższą dyscypliną dla kolorystów włosów. MAGNUM Blond i PLATINUM Blond to dwie pierwszorzędne narzędzia dla perfekcyjnej blondynki.

GLYNT PLATINUM BLOND

  • Rozjaśnia bardzo szybko i bezpiecznie

  • Optymalny, efektywny proces przy użyciu GLYNT CREAM OXYD 3%

  • Nadaje się również do najjaśniejszych odcieni blond bez wtórnych podjaśnień

Niebieska, bezpyłowa receptura tworzy blask blondu, który trudno osiągnąć za pomocą innych produktów tego gatunku.

GLYNT BLONDSTARS

Blond włosy są symbolem atrakcyjności kobiet. Hollywoodzkie divy, modelki i dziewczęta kształtują wizerunek pięknego blasku. Ale mniej niż 2% światowej populacji ma naturalnie blond włosy. Możliwe, że ta rzadkość sprawia, że ​​blond włosy są tak pożądane. Blond pozostaje niezaprzeczalnym stałym trendem i od dawna jest wizytówką wielu salonów.

JASNE PASMA W KOLORZE PIASKU

Środek wybielający o własnym charakterze: kto chce rozjaśnić w kolorze piasku lub rozjaśniać beżowymi refleksami, opiera się na GLYNT MAGNUM BLOND.

GLYNT MAGNUM BLOND

  • Szczególna formuła utrwalająca włosy

  • Rozjaśnia liniowo

  • Optymalny efektywny proces przy użyciu GLYNT CREAM OXYD 3% lub 6% 

Biała, bezpyłowa formuła tworzy bardzo naturalne odcienie blond i rozjaśnia je bez niechcianych żółtych lub mosiężnych refleksów.

ODNÓW WŁOSY ZAPOMOCĄ TRIJUVEN ©

 

Chemiczne zabiegi sprawiają, że włosy stają się z czasem mniej lśniące. Włosy wyglądają matowo i mniej zwinnie. TRIJUVEN © odbudowuje włosy.

MANGALA BEZ ŻÓŁTEGO EFEKTU

MANGALA No Yellow Shampoo to delikatnie myjący piankowy szampon zawierający anty-żółte pigmenty. Nordyckie jasne odcienie blond pozostają tak piękne, jak w dniu barwienia i pozbawione żółtawego odcienia.

KONTAKT:

Biuro

Doradcy Handlowi

GLYNT_Logo Wort-Bildmarke_negativ.png

Wyłącznym dystrybutorem marki w Polsce jest sieć franczyzowa firmy EKF sp. k. (Ekskluzywne Kosmetyki Fryzjerskie) z siedzibą w Szczecinie przy ul. Wojciechowskiego 3. Szczegółowe dane na temat sieci uzyskasz tutaj: www.ekf24.pl oraz śledź naszego facebook'a EKF24.