TERAPIA ODMŁADZAJĄCA WŁOSY

Z TRIJUVEN © marzenie się spełnia: pragnienie wiecznej młodości włosów. Oprócz zabiegów pielęgnacyjnych czystych włosów możesz w przyszłości odmłodzić włosy poprzez strukturalne przywrócenie nieleczonych włosów. Taki „reset” w TRIJUVEN © to rewolucja włosów. 

TRIJUVEN © to terapia trzyetapowa.
Krok 1 i krok 2 są wykonywane w salonie. Krok 3 kontynuuje leczenie w domu, aby uzyskać długotrwały efekt odmłodzenia włosów.

ODNÓW WŁOSY ZA POMOCĄ TRIJUVEN ©

Chemiczne zabiegi sprawiają, że włosy stają się z czasem mniej lśniące. Włosy wyglądają matowo, mniej zwinnie. Nawet włosy nietraktowane chemicznie są obciążone czynnikami środowiskowymi. Z wiekiem są one mniej dynamiczne, brakuje jedwabistego dotyku. 

TRIJUVEN © KROK 1

TRIJUVEN © step1 to esencja, która łączy się z aplikacją salonową do chemicznych zabiegów według przepisu Blondiermittela lub koloru. Bez chemicznej obróbki esencję rozcieńczoną wodą nakłada się na włosy.

TRIJUVEN © KROK 2

TRIJUVEN © krok 2 to emulsja mikro-białkowa stosowana jako część użytku w salonie po spłukaniu środka bielącego lub formuły barwnej. W zabiegach odmładzających włosy bez obróbki chemicznej emulsję nakłada się bez uprzedniego spłukania mieszanki wodnej TRIJUVEN © step1.

TRIJUVEN © KROK 3

TRIJUVEN © krok 3 to uzupełniająca emulsja do użytku domowego, która utrzymuje efekt odmładzania włosów w długim okresie.

PRZYWRÓCENIE NATURALNYCH DZIEWICZYCH WŁOSÓW

TRIJUVEN © zawiera nowe mikro-białko. Dzięki niewielkim rozmiarom cząsteczkowym ten składnik aktywny może przenikać fizycznie do warstwy włókna włosa. Stworzenie takiego efektu nie było do tej pory możliwe. W przeciwieństwie do tradycyjnej maski pielęgnacyjnej lub odżywczej TRIJUVEN © nie tylko na zewnętrznej osłonce włosów, ale także wewnątrz włosów.

Dowód mikroskopowy: Zewnętrzna otoczka włosów, jest wygładzona i zrestrukturyzowana.

Kora i wewnętrzna warstwa włókien włosów, jest ustabilizowana.

ZOBACZ

RÓŻNICĘ

KONTAKT:

Biuro

Doradcy Handlowi

GLYNT_Logo Wort-Bildmarke_negativ.png

Wyłącznym dystrybutorem marki w Polsce jest sieć franczyzowa firmy EKF sp. k. (Ekskluzywne Kosmetyki Fryzjerskie) z siedzibą w Szczecinie przy ul. Wojciechowskiego 3. Szczegółowe dane na temat sieci uzyskasz tutaj: www.ekf24.pl oraz śledź naszego facebook'a EKF24.