top of page

TRIJUVEN ©

TERAPIA 
ODMŁADZAJĄCA
WŁOSY

TRIJUVEN© zawiera innowacyjne mikroproteiny, które dzięki niewielkim rozmiarom molekularnym mogą wnikać do najgłębszych warstw włókien włosa. Do tej pory było to niemożliwe. W przeciwieństwie do zwkłych zabiegów czy maseczek odżywczych, TRIJUVEN© działa nie tylko na zewnątrz włosa, ale także w jego wnętrzu. To trwale poprawia strukturę włosów.

beauty_trijuven_m_NEU.jpg
trijuven_01.png

TRIJUVEN© step 1

TRIJUVEN© step 1 to esencja dodawana do rozjaśniacza lub farby w salonie podczas zabiegów chemicznych. W przypadku gdy zabieg chemiczny nie występuje, esencję rozcieńcza się z wodą i nakłada na włosy.
trijuven_02.png

TRIJUVEN© step 2

TRIJUVEN© step 2 to emulsja mikro-białkowa, która jest używana w salonie po spłukaniu rozjaśniacza lub farby. W przypadku zabiegu odmładzania włosów bez obróbki chemicznej, emulsje można nakładać bez wcześniejszego spłukiwania mieszaniny wodnej z kroku 1.
trijuven_03.png

TRIJUVEN© step 3

TRIJUVEN© step 3 to dodatkowa emulsja, którą nakładasz na włosy
w domu, aby na dłużej utrzymać efekt odmłodzenia.
packshot_Smoothing_Water__.png

TRIJUVEN© Smoothing Water

Woda wygładzająca TRIJUVEN© błyskawicznie wnika we włosy i – jako intensywna kuracja pielęgnacyjna – w cudowny sposób przenosi w nie aktywne składniki. Gwarantowane uczucie „włosów jak jedwab”. Ta pielęgnacja ma nadzwyczajny, natychmiastowy efekt dla wszystkich rodzajów włosów. TRIJUVEN© Smoothing Water tworzy wymarzone włosy w 10 sekund!

ODMŁODZENIE WŁOSÓW

Włosy im dłuższe tym starsze. Zajmuje im nawet kilka lat, aby urosnąć do ramion. Ten czas z pewnością zostawia na nich ślad. Ponadto, jeśli były regularnie farbowane lub narażone na działanie wysokiej temperatury, będą wyglądały na uszkodzone, płowe i pozbawione blasku. Dzięki intensywnym badaniom opracowaliśmy TRIJUVEN©, zagieg odbudowujący warstwę włókien włosa – od wewnątrz i na zewnątrz. W ten sposób TRIJUVEN© wyraźnie poprawia strukturę i nadaje włosom młodszy, zdrowy wygląd.

00_pflege_10_trijuven_square_mit_Smoothing_water.jpg

#RENEWYOURHAIR

Kora i wewnętrzna warstwa włókien włosów, jest ustabilizowana.

bottom of page