Zrzut ekranu 2019-10-25 o 13.42.27.png

ODNOWA WŁOSÓW

Z TRIJUVEN ©

Zabiegi chemiczne sprawiają, że włosy z czasem stają się mniej błyszczące, Włosy wyglądają na  matowe, mniej zwinne. Nawet jeśli nie są poddane zabiegom chemicznym, to nadal są narażone na czynniki zewnętrzne, na przykład na wpływ środowiska. Wraz z wiekiem włosy stają się mniej dynamiczne, brakuje im jedwabistości. 

TERAPIA ODMŁADZAJĄCA WŁOSY

Dzięki TRIJUVEN © marzenia wreszcie się spełniają: pragnienie wiecznej młodości włosów. Oprócz czystych zabiegów pielęgnacyjnych na włosy, można w przyszłości podjąć się odmładzania włosów poprzez odbudowę strukturalną.  Taki "reset" z TRIJUVEN © to rewolucja!

TRIJUVEN © to trzystopniowa terapia.

Krok 1 i 2 wykonujemy w salonie. Od kroku 3 kontynuujemy kurację w domu, aby uzyskać długotrwały efekt odmłodzenia włosów.

TRIJUVEN ©  STEP 1

TRIJUVEN ©  Step 1 to esencja dodawana do środka rozjaśniającego lub preparatu koloryzującego podczas zabiegów chemicznych w salonie. Bez obróbki chemicznej esencję rozcieńcza się z wodą i nakłada na włosy. 

TRIJUVEN ©  STEP 2

TRIJUVEN ©  Step 2 to emulsja mikro-białkowa, którą nakłada się jako część aplikacji w salonie po spłukaniu środka rozjaśniającego lub preparatu koloryzującego. W przypadku zabiegów odmładzania włosów bez obróbki chemicznej, emulsję nakłada się bez wcześniejszego spłukania mieszaniny wodnej TRIJUVEN ©  Step 1.

TRIJUVEN ©  STEP 3

TRIJUVEN ©  Step 3 to uzupełniająca emulsja stosowana w domu, która długotrwale utrzymuje efekt odmłodzenia włosów.

PRZYWRÓCENIE NATURALNYCH DZIEWICZYCH WŁOSÓW

TRIJUVEN © zawiera nowe mikro-białko. Dzięki niewielkim rozmiarom cząsteczkowym ten składnik aktywny może przenikać fizycznie do warstwy włókna włosa. Stworzenie takiego efektu nie było do tej pory możliwe. W przeciwieństwie do tradycyjnej maski pielęgnacyjnej lub odżywczej TRIJUVEN © nie tylko na zewnętrznej osłonce włosów, ale także wewnątrz włosów.

Dowód mikroskopowy: Zewnętrzna otoczka włosów, jest wygładzona i zrestrukturyzowana.

Kora i wewnętrzna warstwa włókien włosów, jest ustabilizowana.

WPŁYW NA WŁOSY:

Łuska włosa, zewnętrzna powłoka włosa, zostaje wygładzona i zrestrukturyzowana. 

WPŁYW NA WŁOSY:

Kora, wewnętrzna warstwa włókien włosa, jest stabilizowana. 

#RENEWYOURHAIR

ZOBACZ

RÓŻNICĘ

KONTAKT:

Biuro

Doradcy Handlowi

Wyłącznym dystrybutorem marki w Polsce jest sieć franczyzowa firmy EKF sp. k. (Ekskluzywne Kosmetyki Fryzjerskie) z siedzibą w Szczecinie przy ul. Wojciechowskiego 3. Szczegółowe dane na temat sieci uzyskasz tutaj: www.ekf24.pl oraz śledź naszego facebook'a EKF24.